Wpis z mikrobloga

6/100 #100oldgamechallange

Zauważyłem że 41 osób obserwuje już tag \(´ `)/

Sobota więc rzucę czym w co może ktoś sobie zagra w weekendzik :D

Jazz Jackrabbit 2 The Secret Files

Chyba każdy z was pamięta te zajebiste króliki ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam że The Secret Files to wersja rozszerzona bo jeszcze była wersja świąteczna ale przyznam się że w nią nie grałem.

Gra wydana na PC Windows i Mac w roku marcu 1999 (w wersji rozszerzonej zwykła w maju 1998). Do naszego kraju dotarła w czerwcu 1999. Gra z gatunku platformowych osiągnęła duży sukces w europie. Wydana ona została przez Epic Games, tak wydawców takiego hitu jak Fortnite( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jazz Jackrabbit, Spaz Jackrabbit i Lori Jackrabbit to główni bohaterowie rozgrywki, fabuły tu dużo nie ma więc nie będę się rozpisywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny użytkowników PC:
Metacritic: 8.7
Gry-online: 8.7

#grykrxa #gry #retrogaming #staregry
Pobierz Krx_S - 6/100 #100oldgamechallange

Zauważyłem że 41 osób obserwuje już tag \(´• ‿ ...
źródło: comment_VyFbP0JLCKc3vnUBztArzTFjLHTfZwxd.jpg
  • 12
ten utwór to dla mnie totalny nostalgia overload, kojarzy mi się z czasami podstawówki


@yojo2: Kiedyś w technikum siedzieliśmy na oprogramowaniu biurowym i usłyszałem z końca sali ten utwór, i wiesz co się stało? za 3 minuty miałem JJ2 na pendrive i grałem ()
@Krx_S: masz 42. osobę.( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie grałem w to, bo nie lubię zręcznościówek, ale muzyka jest boska. Zresztą, zrobił ją zespół Straylight Productions, w skład którego wchodziły gwiazdy scenowej muzyki, a na koncie mają m.in. muzykę do Unreala.
@Krx_S: Miałem wersję pudełkową JJ2: The Secret Files, grało się niemało. Niestety straciłem ją, ale od niedawna można wreszcie kupić na GoGu jedynkę i dwójkę.