Wpis z mikrobloga

Czy się udało i puścili dalej ?
2019-03-25 14:23 SINGAPORE SAL Wysłanie przesyłki z kraju nadania
2019-03-29 08:10 WER Warszawa Nadejście przesyłki
2019-03-29 16:24 WER Warszawa Zatrzymanie przez urząd celny (poczta przychodząca)
2019-03-29 16:25 WER Warszawa Zatrzymanie w cle
2019-03-29 20:56 WER Warszawa Wysłanie przesyłki
2019-03-30 02:19 WER Komorniki Nadejście przesyłki (Przyjęcie z ładunkiem)

#aliexpress #alipaczka
  • 9
@RzuwBuotny: A już się ucieszyłem .Swoją drogą to jest chore jak nałożą na to jakieś opłaty.Jedna sztuka na użytek własny i to jakaś duperela za kilkanaście dolarów .I pewnie będą trzymać nie wiadomo jak długo to teraz . Jak to jest ,na każdą rzecz nakładają jakieś cło/podatek ? Jeśli mi cokolwiek naliczą to muszę to zapłacić ,mogę zrezygnować z towaru ? Jak to wygląda ?
Podepnę się pod temat. Zamówiłem MiBanda 3 z wysyłką via ASS ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pan Chińczyk zamiast trackingu zaczynającego się od 0045 podesłał numer w formacie LB057XXXXXXSG. Paczki wysłane w ten sposób rzeczywiście dochodzą w szybszym czasie niż typowe ASS? W statystykach na @AliPaczka wygląda to obiecująco.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kibicpl: @AliPaczka: chciałem zamówić mi boxa z CN i właśnie napisałem do jednego sprzedawcy z jakimi numerami trackingowymi wysyłają. Niestety, to loteria, bo to aliexpress przydziela jakby losowo: "Sinotrans, Netherlands, Singapore, Sweden etc". Na moje to mniejsze przesyłki lecą sinotransem, a większe jak np. litokaala, lecą niestety (a może stety) Singapore. Szybciej, ale częściej wpadają na kontrolę celną.