Wpis z mikrobloga

@LeGgo: Gorzej jak będziesz miał pecha i dajmy na to ktoś ci walnie w tylne drzwi, element do lakierowania - co wtedy, całe auto od nowa żeby nie było kolosalnej różnicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mirinovsky: no coś podejrzane to jest.... z drugiej strony fajna zabawa za 1/4 wartości mojego auta.
ale hui, raz się żyje.... zobaczymy jak pójdzie z nowa pracą, to się umówię na późny lipiec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LeGgo: przejrzyj wszystkie realizacje, zwróć uwagę na poziom połysku na tych autach, przemyśl jak ten efekt będzie wyglądał pod matową warstwą.
Gloss w plasti jest chwilowy i nie tak intensywny. To nadal miękki polimer. Szkoda pieniędzy ale to Twoje pieniądze i zrobisz z nimi co ci się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pepies: Najlepiej byłoby zobaczyć próbkę taką na żywo. np jakby zrobili testowy kawałek i zostawili na słońcu na kilka tygodni, wtedy mógłbym zobaczyć, jak się "starzeje". bo jeśli efekt byłby dalej fajny, ale nie błyszczący, to może czemu nie.
kwestia gruntownego researchu. Dlatego wolę popytać.
dzięki za przypomnienie, nie malowałem auta, bo mam jeszcze na karku remont rdzy, ale pisałem z tą firmą z Częstochowy, ma bardzo fajny PR na facebooku i oni odpowiedzą na każde pytanie. Polecam