Wpis z mikrobloga

Dobra nie wiem czy dostanie tu dobre rady, ale szukam auta do 8000zł. Najlepiej jakby było w miare dobrze wyposażone,
z LPG, moc 130km+ i żeby nie trzeba było jako bóg wie ile inwestować. Za czym sie rozglądać? Audi A4, Accord VI możę Astra Bertone? Nie mam głowy do tego ehh
#motoryzacja #samochody #kiciochpyta
  • 14
Accord vi, 1.8 136KM, rocznik 2000, w LPG i jestem zadowolony.

Mam go od prawie 3 lat. Na liczniku ponad 350.000, a realnie może i ze 100.000-150.000 więcej.

Minusy - drogie części blacharskie, lusterka, łamiące się bardzo drogie klamki. Rdzewieje nadkole. Mało wygodne fotele, głośno w środku

Plusy:
- auto ma 19 lat, a nawaliło tylko 2 razy: pęknięta chłodnica i przegnite rurki hamulcowe. Blisko było też trzeciego razu - przegnite przewody
@DavyX: szukaj, a4 b5 lub Passat b5 z silnikiem 1.8 125KM, wersje 1.8T 150KM trzeba mieć większe szczęście w tym budżecie no i coś trzeba naprawić z reguł, no chyba że się znasz dość dobrze to może znajdziesz
@DavyX: Mam 1.8 125KM w lpg i nie narzekam, 350 km za 70 zł, w moim posiadaniu od 1,5 roku i od tamtej pory wymieniony jedynie napinacz paska klinowego (oczywiście oprócz corocznych wymian eksploatacyjnych). Jak znajdziesz model w którym nie będzie trzeba za rok wymieniać reperaturek czy podłogi to polecam. Jakbyś chciał jakieś konkrety to pytaj :D
Edit. A no i oczywiście pamiętaj również o spalaniu.. oleju, w manualu jest podane
U.....d - @DavyX: Mam 1.8 125KM w lpg i nie narzekam, 350 km za 70 zł, w moim posiada...

źródło: comment_FCz8DYqBf3XcjCIrPTtBj3gFe2Pnfvza.jpg

Pobierz