Wpis z mikrobloga

@Rosh: już to widzę jak przykładając kod QR przygotowują się ludzie do biegu, na odbiór paczki z paczkomatu ubierają odpowiednie obuwie i ubrania na poprawę aerodynamiki. Wszystko po to by pobić rekord i być na pierwszym miejscu. Ostatecznie i tak będzie tak jak u mnie w paczkomacie czyli najdłuższy czas zajmuje "przemielenie" tego komputerka przycisku kończymy na dziś i wyświetlenie wyniku i wydaje mi się, że przez to powolne działanie zawsze
  • Odpowiedz
@mareczeqq: Za to wyobraz sobie ta scene speedrunner'ow za kilkanascie lat z emulatorami paczkomatow streamujacych swoje dokonania na Twitch'u i kreatywne exploity pozwalajace odebrac paczke o 0.01s szybciej.
  • Odpowiedz
@Ceniusz: te paczkomaty sa #!$%@? i za kazdym razem albo cos sie #!$%@? albo dotyk dziala jak mu sie podoba, wczoraj chyba 4 razy od nowa zaczynalem wysylanie paczki. raz juz bylo tak blisko ale byla jakas awaria i karta nie moglem zaplacic xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: ja jeszcze nigdy nie odebrałem przesyłki z paczkomatu w inny sposób niż skan kodu QR. Podsuwam telefon, wyciągam paczkę i tyle mnie widzieli.
  • Odpowiedz