Wpis z mikrobloga

@Panczenisci: ale nie da sie inaczej - zobacz ile ludzie wydaja na mikro (makro transakcje) - jak pakiet postaci/gratów czy innych rzeczy kosztuje więcej niż samodzielna gra - np ostatni ogladałęm Final Fantasy Opera omnia - i losowanie 10+1 pewnej broni 5* to koszt ok 120zł, nie masz raz tego kupć - a wylosujesz 5* ale nie koniecznie dla postaci która chcesz + ulepszenie jej etc - trzeba by wydawać z
  • Odpowiedz
@Panczenisci: nie wiem było o lootboxach sporo, ale to podchodzi pod głupotę..

jeżeli ludzie kupują te pakiety, nawet niech to będą porąbani Azjaci - to jako producent byś wycofał się z tego?

są jakieś mechanizmy że np po kupieniu 15pakietów jak nie wylosujesz co chcesz to masz talony na odbiór tej broni etc - ale hmm 15losowań 10+1 to sic 1500zł ;D

z tego powodu producenci nie odstąpią od tego typu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theodolit: nigdy nie przygladalem sie statystykom sprzedazy. Podobne przemyslenia naszly mnie kiedy przygladalem sie Path of Exile na play station store. Gra za free ale pakiety do niej juz w calym wachlarzu cen od kilkudziesieciu zlociszy do pelnej ceny gry AAA. Jako producent owszem, doilbym i stosowal takie praktyki ale ja jestem raczej po drugiej stronie barykady i jako konsument jestem przerazony tym, co sie dzieje na rynku gier. To co
  • Odpowiedz
@Panczenisci: ale jedyna siła mogąca to zmienić tzn konsument nie szanuje siebie i swoich pieniędzy to nic sie nie zmieni...
żadne regulacje, ustawy etc - nie ma sensu płacić za 20 klocków lego 200zł - tak samo nie ważne jak nostalgiczny i wypasiony tytuł gry jest - jest pewien próg nie do przekroczenia i już

wg mnie np kwota 20-30zl/miesiąc jest znośna - ale niestety są ludzie dla których ta suma
  • Odpowiedz