Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Próbowałem słuchać tego ich podcastu (forumogadka) bo mało jest ciekawych po polsku, ale są tak czerstwi, że nie daje rady.


@michael323: Może to kwestia wieku, ja jestem mniej więcej w wieku nagrywających Forumogadkę i mnie bawią, czasem do łez :)
Są strasznie czerstwi, a czasami wręcz cringowi.


@michael323: Pozwolę sobie na cytat:

Ale wiadomo to jest kwestia gustu


:P

Humor poprawny politycznie.


Nie powiedziałbym. Jak się pojawiają kwestie np. rasy, to zdecydowanie nie jest poprawnie politycznie. A jak Qbar (od 20 lat mieszka w Chicago) prowadził swój kącik amerykański i wszedł na kwestie rasowe, to tak pojechał, że ta rasistowska połowa wypoka chciałaby go na rękach nosić, gdyby posłuchali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mordeusz: to nie kwestia wieku. Mam 28 lat, zacząłem słuchać jakoś w 2011, bawi tak samo jak bawiło. Ciężki temat, ale do mnie na przykład Wonziu trafia bardzo średnio, nie ten typ humoru chyba.
to nie kwestia wieku. Mam 28 lat, zacząłem słuchać jakoś w 2011, bawi tak samo jak bawiło.


@kemilk: Ja nie twierdzę, że to na pewno kwestia wieku u każdego, ale ja to widzę sam po sobie. W okolicach 30-tki miałem trochę kija w dupie. Zaprzątały mnie sprawy typu to już trzeba założyć rodzinę, wziąłem kredyt hipoteczny na dom (zgadnij w jakiej walucie ~10 lat temu :P ) i się "ustatkowywałem". Wtedy
@Mordeusz: rozgrywka ma chyba najlepsze intra na polskiej scenie podcastów Maciek odwala super robotę. Co do streamów forumogadki to raz są lepsze raz gorsze, ale najlepiej gdy robią je w ekipie. Podobnie z ich podcastem który lubię słuchać. Czasem po jakimś tekście to ma się humor poprawiony na cały dzień i w sumie to nadal bawi mnie jak sobie wspomnę o gotowaniu parówek, czy nockach na cpnie xd
@Fearaneruial: Nie jestem kapusiem ;) wpadnij to może zobaczysz. W każdym razie raz tam widziałem jedną z legend wykopu, która tutaj się już nie za bardzo udziela, przynajmniej na tym znanym wszystkim koncie.
rozgrywka ma chyba najlepsze intra na polskiej scenie podcastów Maciek odwala super robotę.


@Maneharno: Prawda. Bardzo ich chwaliłem, gdy jeszcze się udzielałem na forum Polygamii i widać było, że się cieszą z pochwał. Do dziś pamiętam m.in. intro z Kenny Loggins, słuchałem tego intra chyba ze 30 razy, jak wchodzi ta muzyczka z Benny Hilla to się można popłakać ze śmiechu :)

Z kolei w ostatniej Forumogadce przezabawnie słucha się Tartaqa