Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirko pijcie ze mna kompot :)

Chcialem dla odmiany napisac cos milego.

Wszyscy wrzucaja tutaj na #tinder ze same p0lki bez zainteresowan tam siedza. Otoz nie tym razem :) 4 lata temu poznalem tam swoja obecna narzeczona.... tak, bo dzis powiedziala "tak" :) Nie miala profilowego zdjecia, spotkalem sie z nia w ciemno i jestesmy lustrzanym odbiciem, te same hobby, pasje, zainteresowania, zadna karyna czy p0lka tylko normalna cudowna dziewczyna, nadajemy na tych samych falach... Przezylem z nia swoje najlepsze lata zycia, bo to tez moja pierwsza dziewczyna, ja lvl 27, ona lvl 23. Idealnie sie dopasowujemy, kocham ja nad zycie i chcialbym sie z nia zestarzec :) Mozna? Mozna!

Pozdrawiam :) Pozory moga mylic wiec dajcie temu tinderowi szanse, bo mozecie tam tez poznac wartosciowe osoby :) Dzis jestem tak szczesliwy ze nie wytrzymam :) Musialem sie pochwalic!!

#tinder #zwiazki #rozowepaski #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirko pijcie ze mna kompot :)

Ch...
źródło: comment_luvMxttpaM1vI99Z6OTFJw3ljvJq42O5.jpg
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania oczywiście, że się da, ale potrzeba do tego odrobinę dojrzałości i dobrego podejścia. Ja poznalam swojego obecnego partnera na tinderze (którym zawsze gardzilam) i z którym mamy w czerwcu pierwsza rocznicę. Dogadujemy się na tyle dobrze, że już razem zamieszkalismy. Jest to też dobra próba charakterów ale wszystko póki co układa się super. :)