Wpis z mikrobloga

@szalony_ikar: Doskonałe pytanie, po co nam jakiekolwiek przepisy, skoro wszystkie można złamać? ¯\_(ツ)_/¯ Przecież wszystkie z definicji są przestrzegane tylko przez ludzi, którzy z założenia nie chcą ich łamać.

@Polinik: Zapomniałeś o drugiej części posta. Co, niewygodna, więc lepiej zignorować, a może zrobić z siebie błazna jak kolega wyżej?
@WaveCreator
@PolacoEsMasGrandeRobaco nikt wcześniej nie powiedział, więc jeszcze dodam jedna rzecz..
Każdy strzelec sportowy oprócz treningu na strzelnicy trenuje również swoją bronią w domu - jest to tzw trening bezstrzałowy, gdzie ćwiczy się skupienie na celu, pracę na muszce i ściąganie spustu..
Na każdą godzinę treningu na strzelnicy przypadaja dwie lub trzy godziny pracy w domu.. Bez tego nie ma szans osiągać jakichkolwiek sukcesów w tym sporcie.
Samochody rajdowe na ogół nie opuszczają torów cumplu bo nie są przystosowane do normalnego ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PolacoEsMasGrandeRobaco: na tory jeżdżą często nie samochody rajdowe (te od rajdów po zamkniętych odcinkach publicznych dróg z kierowcą i pilotem, klatką, itd.) a zwykłe seryjne i dopuszczone do ruchu choćby hothatche i chyba o to chodziło.
@WaveCreator: Uważam że strzelnice powinny oferować specjalne rabaty przestępcom, żeby zachęcić ich do strzelania z broni obiektowej, a nie własnej. Ewentualnie powinni zakazać posiadania broni przestępcom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hound: W sumie to nie jestem ekspertem bo własną broń mam dopiero od niedawana, ale z tego co już zdążyłem zaobserwować żeby wystrzelić broń musi mieć załadowany nabój do komory. Daj jakiś link, wideo jak broń