Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 92
@Ravill: nawet mnie zrobiło się dość niewygodnie, czytając to ogłoszenie. Wiem że to sposób aktywizacji, ale #!$%@? z jakiej racji baby mają mieć jeden dzień wolny więcej? Bo takie są upośledzone, że muszą odpocząć? Żadna ogarnięta baba nie zgodziłaby się na, takie dyskryminowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak praca, to na równych warunkach i bez gównianych przywilejów, które pokazują słabość płci.
  • Odpowiedz
Tak jak ostatnio się śmiałem z jakiejś "feministki", która mówiła, że za taką samą pracę kobiety zarabiają mniej.
Gdyby to była prawda, to Janusze szukaliby samych kobiet do pracy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz niech obrywają bronią, która jest obusieczna, dla mnie to by była pierdoła, ale trzeba z czymś takim walczyć i pokazać, że dyskryminacja nie działa tylko w jedną stronę.
  • Odpowiedz
@Ravill tak, to prawda, że firma Code & Pepper jest seksistowska i uzależnia specjalne benefit płci pracownika. Firma Code & Pepper dyskryminuje w ten sposób jedną z płci.
  • Odpowiedz
pracuje w teamie do ktorego jest rekrutacja, chcecie jakieś AMA? xD


@stokujo: No na przykład czy macie świadomość, że określanie wymaganej płci kandydata w takim ogłoszeniu o pracę jest łamaniem polskiego prawa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Roszp: ja tu tylko programuję :) + z tego co się orientuję, to szukamy jak najbardziej devów obu płci, to ogłoszenie pewnie (?) powinno być bardziej targetowane
  • Odpowiedz