Wpis z mikrobloga

@kaczek93: Ostatnio sobie wszedłem na GOLa żeby poczytać co tam ludzie piszą na temat sekiro. Komentarze się dzieliły jakoś pół na pół. Jedni zachwyceni drudzy piszący wysrywy typu: "za trudne", "dajcie wybór poziomu trudności" itp. Przypomina mi się sytuacja kiedy wyszedł bloodborne a ludzie na GOLu dawali ocenę 1/10 bo kupując myśleli że będzie to gra family friendly w klimatach wiktoriańskich a tu coś bardziej ambitnego. Nie wiem dlaczego gracze mają
@Odos: Słusznie prawisz.
Fakt z tym, że panuje teraz taka postawa, iż wszystko ma być dla wszystkich, a więc jakim cudem gra X dostała 9/10, skoro mi się nie podoba.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ja_kasztan: kurde masz trochę rację. Sekiro mi się podoba ale odbijam się od tej gry przez poziom trudności, mimo że dalej próbuje. Ale gdzie w necie się nie czyta to każdy się trzepie nad poziomem trudności w Sekiro czy DS, jacy to wszyscy hardcorowi, gry mainstreamu, zwłaszcza zachodnie to gówno dla półgłówkow tylko ambitna rozgrywka.
:D A przecież takie Nier Automata dowodzi że można zrobić grę wymagająca ambitna i praktycznie dla