Wpis z mikrobloga

@ksionc: Oto właśnie chodzi! Zawsze jak byłam u babci w odwiedzinach to po nocach oglądałam różne dziwności (pamiętam taką ciekawą animację, gdzie nagiej kobiecie pleciono warkocz z włosów łonowych, cudo! () albo jakieś chore performance typu rozbieranie kobiet przez telefon, no, idealne na bezsennse noce!). Poza tym muzyka, koncerty, dobre kino niezależne. Tęskno mi za tym bardzo.
@MK-Ultra: Rozbieranie kobiety przez telefon było akurat bardzo zabawne. Chyba nie sądziła, że to zakończy się inaczej xD Performensy w stylu "Jestem do waszej dyspozycji, róbcie ze mną co chcecie" zazwyczaj kończą się w podobny sposób
@ksionc: Troszkę śmieszne, troszkę jednak zastanawiające. Chcieli zrobić coś w stylu Abramovic czyli bezsens tylko z pozoru, a jednak coś tam uświadamiający - i chyba im się udało. Widzowie mogli poprosić przecież te panie by pogawędziły o czymś ciekawym, a poprosili o to, czego się można było spodziewać. Nie wiem na ile prowokujący był sam program i panie w nim występujące, niemniej mi to dało do myślenia. Ale byłam wtedy dzieckiem,
@MK-Ultra: odważnie. Niestety ten kanał jest tak mało popularny, że nie opłaca się go strimować. Nie masz naziemnej ani nawet takiego dongla usb do odbioru naziemnej na kompie?
@ksionc: No dobra, to ile zdjęć i jakich partii ciała ci podesłać w zamian za tę antenkę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Do tego potrzebny jest pewnie jakiś program, ja się na tym nie znam. Jak to w ogóle działa - podłączasz i bangla? Jak z zasięgiem? Może jeszcze dziś kupię w najbliższym sklepie elektronicznym.
@MK-Ultra: Zaskocz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebny jest sterownik, wkładasz, odpalasz program (tak, dedykowany do oglądania naziemnej na kompie). Zasięg musisz sprawdzić, bo tu gdzie jestem za #!$%@? nie działa, a w poprzednim mieszkaniu działało
@ksionc: Za duzo roboty, jak mi dasz dokładne instrukcje instalacji tego dziwadełka oraz gwarancję, że będzie działać, to wezmę. Troszkę boję się uprzejmości Mirków, nie potrzebny mi wąglik czy inne kłopoty. ( ͡° ʖ̯ ͡°)