Wpis z mikrobloga

@nightcom: Chyba na wprowadzenie trybu hardcore nie ma co liczyć?( ͡° ʖ̯ ͡°) A ta gra bez tego jest #!$%@? bezsensu i niegrywalna!!!
Przykład? czaje się w ukryciu z Stg44 przebiega mi pod lufą koleś pruje do niego serią a on dalej biega w kółko i w tym czasie mnie zabijaja... to jest taki bezsens że rence opadają i tak samo wyglądają szturmy na teoretycznie umocnione pozycję,
  • Odpowiedz
I czemu ta strona wymaga ukończonych 21lat?!?


@Brunner: praktycznie każdy z BFV ma powyżej 30 lat i znamy się jak łyse konie tak więc wiązanki różne są na TS/Discord/Forum/Czat i żeby nikt się nie zdziwił postanowiliśmy stronę dać od 21lat - co na tym zyskujemy? Nie obowiązują nas żadne zasady (poza wzajemnym szacunkiem) czy cenzury i każdy ma prawo wypowiadać się swobodnie.
  • Odpowiedz
@nightcom: Ok spoko, bo wygląda na tyle profesjonalnie ,że myślałem że to jakaś oficjalna stronka( ͡° ͜ʖ ͡°) I chyba 18+ dalo by te sam efekty?
I od razu jak już jest tu człowiek który jest w temacie to pytanie... Czy jest jakaś szansa bna tryb hardcore w bf5???
  • Odpowiedz
@Brunner: mala poprawka "But there’s more to Chapter 3 than a deadly ring of fire! In April, fans of co-op can tackle added challenges with their friends as Combined Arms gets updated with matchmaking, two Fjell 652 map missions, and a Hardcore mode."
  • Odpowiedz