Wpis z mikrobloga

Piątek, z radością wychodzę z domu, bo wiem, że po powrocie czekają mnie dwa dni odpoczynku. Radość szybko zepsuł sąsiad.

Odkąd się wprowadziłyśmy, facet ma do nas pretensje. Po 22:00 nie możemy się odezwać do siebie, bo puka nam w rury. Raz, kiedy byłyśmy w trójkę, rozmawiając KULTURALNIE, ciszej niż normalnie, bo wiedziałyśmy, że gość jest wyczulony, przyszedł i zaczął krzyczeć, że wezwie policję i jak chcemy rozmawiać to mamy wyjść z domu. To mnie już wkurzyło potężnie, więc z uśmiechem na ustach powiedziałam, że ma zadzwonić po policję, w takim razie.
Następnego dnia, zglosilyśmy sytuację właścicielowi mieszkania, żeby przypadkiem on nie zaczął się na nas skarżyć pierwszy, bo później ciężko byłoby się wytłumaczyć. Poszła na niego skarga do spółdzielni.
Z sąsiadką obok żyjemy w dobrych relacjach, zawsze miła pogawędka, żadnych pretensji.
Nikogo już do domu nie zapraszamy, żeby nie miał się do czego przyczepić, po 22:00 nie krzczymy do siebie, chodzimy praktycznie na palcach, żeby nie robić mu problemu. Idziemy spać ok. 23.00, rano wstajemy, idziemy do pracy i w sumie nawet nie mamy czasu robić imby.
Za to sąsiadki mieszkające pod nami - impreza do 5 rano, średnio 3 razy w tygodniu.
Dzisiaj ten frajer przyczepił się do nas, że nie potrafimy uszanować ciszy nocnej...
No #!$%@?...jak żyć?!

#zalesie #sasiedzi #janusz
  • 11
@NeslieN Na chamstwo najlepiej działa spokój i uśmiech. Jak zauważy że macie go w dupie to będzie się tylko coraz to bardziej #!$%@?ł.
Testowane, co prawda nie na sąsiedzie, ale współlokatorce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Danicen zdaję sobie z tego sprawę, dlatego cały czas próbuję jakoś to rozwiązać, żeby nie było konfliktów i żeby nie robić problemów właścicielom, bo są naprawdę ok. W sumie chciałabym, żeby on wezwał policję... Jeszcze by mandat dostał za bezpodstawne wezwanie, bo ja mam czyste sumienie. A on nie może mi zabraniac rozmowy w domu...
@NeslieN Powiesz mu po prostu że nie masz sobie nic do zarzucenia i uważasz że on przesadza i nęka Cię, a następnym razem niech po prostu zadzwoni po interwencję policji zamiast Cię bezpodstawnie nachodzić ;)