Wpis z mikrobloga

#mirekwkanadzie #kanada #podrozujzwykopem #pokazmorde
Parę miesięcy temu myślałem, że przegrałem swoje życie - dosłownie. Wystarczyła odrobina motywacji, zebrać dupsko w troki i odważyć się... dzisiaj wiem, że ten przegryw siedział jedynie w mojej głowie. Mam nowy mind set-up, patrzę pozytywnie w przyszłość i zapomniałem co to depresja. Warto mirki zmieniać swoje życie, szczególnie, że każdego poranka masz szansę zmienić COKOLWIEK.
volver021 - #mirekwkanadzie #kanada #podrozujzwykopem #pokazmorde
Parę miesięcy temu ...

źródło: comment_n088y7mkgoY13lpUwxSQkEgUNUItL4GN.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 3
@kotbehemoth wychodziłem z niej dzisiaj kręcąc filmiki z supermarkietu spodziewałem się spojrzeń, śmiechu, pogardy A jedyne o co ludzie mnie pytali to z ciekawości dlaczego kręcę filmiki. Gdy im wyjaśniłem starali się pomóc co jeszcze pokazać, podpowiadali... po prostu masakra tak miłe zaskoczenie
  • Odpowiedz
@volver021 nie byłem nigdy w Kanadzie, ale poznałem paru Kanadyjczyków - zawsze mili ludzie. Tylko nie wiem czy bym tam dał radę z pogodą :) Ale jeśli chodzi o przyrodę to zazdroszczę - słyszałem, że jest tam pięknie
  • Odpowiedz
  • 1
@Dowisetrepla 30stka wybiła. I zrobiłem sobie rachunek czy osiągnąłem to co chciałem, jakie miałem marzenia.
Dostałem kopa, mobilizacja i jebs. Nie będę ukrywał, że w duzej mierze to zasługa mojej kobiety.
  • Odpowiedz