Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja #rozowypasek zrobiła mi awanturę, że ja NIC nie robię w domu!!!! Hurrr durrrr!

Podzieliła nam obowiązki. Ja dostałem:
- Mycie naczyń (na bieżąco)
- Zamiatanie (1x/mc. bo poprawki po Roombie)
- Mycie podłóg (mam opcję mopowania ale #!$%@? nie ze wszystkim daje se radę)
- Mycie gazówki
- Dolna łazienka - total
- Prasowanie
- Mycie okien - cała góra
- Odkurzanie pajęczyn i pająków
- Wynoszenie śmieci (regularnie)
- Koszenie trawy (1x/2tyg.)
- Mycie schodów
- Zmienianie pościeli
- Noszenie drewna
- Sprzątanie kociej kuwety

No to się wkurzyłem i stworzyłem sobie plan działania w formie kalendarza, gdzie poznznaczałem te posrane obowiązki a te, które robi się "jak zajdzie potrzeba" to sobie dopiszę. Żeby jej szczęka opadła!

#zwiazki #boldupy #gorzkiezale #wygryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: w zasadzie to wymieniłeś chyba wszystko co się robi w domu oprócz gotowania. To ona co ma robić? Gotować i sprzątać łazienkę na górze i myć okna na dole?
Jeżeli nie gotuje codziennie 12 dań to ten podział taki fajny nie za sprawiedliwy.
Czy coś ściemniasz i ona pracuje na przykład po 14 godzin dziennie i przychodzi zdechła do domu o północy i jeszcze Ci gotuje, a reszta domu w
OP: @ptasiek2: @Milady88: @Dante_alighieri: @dobrzecisiewydaje: @momento: @ofca669: @majster32: @Miszasan: @DulGukat:

Ona ma:
- Sprzątanie parapetów
- Sprzątanie kurzów z mebli
- Mycie lodówki
- Mycie stolika szklanego
- Łazienka góra
- Pranie
- Okna dół
- Mycie szafek w kuchni
- Mycie luster
- Mycie schodów zewnętrznych i tarasu
- Mycie szyby od kominka
- Podlewanie kwiatów
- Mycie kuwety

Wspólne: Zakupy,
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja bym negocjował i rozdzielił jednak pranie i prasowanie tak że raz jeden to raz to. Bo jednak pranie to pralka pierze, a przy prasowaniu to się trzeba namachać.
NO i mycie naczyń - pytanie czy macie zmywarkę i myjesz to co się nie zmieści czy nie macie i myjesz wszystko. No i kto gotuje. Bo jak zawsze ONA to ok, ale jak razem lub na zmiane to uważam że