Wpis z mikrobloga

@Skopek69: Tylko rozmowa dla mnie również i odpowiadam skoro poruszyłaś temat .
Jasne że jest alternatywa przecież ja nigdy nie byłem jedną opcją :) A wybór oferty zostaje kupującemu .

Nie przewiduje że zginie nam 400 przesyłek , oraz nie przewiduje powtórki z marca i kwietnia gdzie wszystko było zamknięte i dostawa miała miesiąc obsuwy do PL . W sumie co do tego Covid to nie wypowiadam się ale ogólnie to
@Deja_VU_000: Czy jest możliwość dopłacić do zamówienia na air i zmienić na pro? Napisałem smsa w tej sprawie. Byłbym bardzo wdzięczny :)
I nadal czekam na fv. W tym temacie z kolei napisałem maila rano ;)
Pozdrawiam licząc, że się uda zmienić. Sorki za zamieszanie :)
@Skopek69: spadają ceny, po pierwsze w komisach, lombardach i innych. Ludzie kupują w plusach, Orange czy play na raty i oddają tel do komisu czy lombardu. A później płacz bo po kilku miesiącach zablokowany. Nie ma tendencji dużej spadku do minimum czerwca. Wtedy są ruchy sklepów. Ale nie wielkie. A nie mówię o komisach i lombardach bo tam to sami nie wiedzą co mają.
Po co co chwile piszecie dlaczego tak tanio... a kradzione pewnie... a w sumie to lepiej z komisu i inne pierdoły... Marnujecie tylko jego czas i osób zainteresowanych zakupem i śledzącym ten wątek... 2\3 wiadomości jest bezużyteczna a jak ktoś chce się czegoś konkretnego dowiedzieć to te bzdury też musi przeczytać... Powinien być na samej górze jakiś FAQ. @Deja_VU_000 pomyśl o czymś takim bo pytań które się powtarzają jest pełno a zawsze
Miał ktoś z was problem "odprysków" na obudowie macbook pro16?? Trzymam swojego maca w etui a mam już dwa miejsca które wyglądają jak odprysk aluminium na krawędziach :O przez 3 lata ze swoim starym kompem nic mu nie było tego mam nie cały miesiąc a wygląda tak jak by miał spory przebieg :O