Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas i na mnie - dwa dni temu dotarła paczka. Dokładnie taka konfiguracja o jaką prosiłem.
Miałem duże wątpliwości jeszcze 4 miesiące temu, po przeczytaniu tego wątku spadły one do minimum i byłem pewien, że paczka dotrze; i tak się stało. SMSa od kuriera przed dostarczeniem nie było. Dostarczał DPD. Kontakt z Panem Markiem wzorowy - odpisuje, oddzwania.
Co do samego laptopa - przez pierwszą chwilę miałem problem z gwarancją -
azalut - Nadszedł czas i na mnie - dwa dni temu dotarła paczka. Dokładnie taka konfig...

źródło: comment_1603541493ZJsjN7I1pupSwNDz9CfEPW.jpg

Pobierz
I ja wracam po kilku miesiącach. Zakupiony MacBook w konfiguracji i9, 32 GB RAM, na rynek polski. Dostawa 30 września.

Efekt: dzisiaj rano odebrałem sprzęt. Dzień po przewidywanym przez Pana Marka terminie, wina kuriera. Ze sprzętem wszystko w porządku - miałem jedynie problem opisany wyżej z wklepaniem gwarancji, ale już ok.

Plusy: Wszystko tak jak przewidywane! Kontakt z Panem Markiem wzorowy. Bardzo pomocny człowiek.

Minusy: Na początku nie spodziewałem się, że "dostawa
Cześć, do mnie też dotarł MacBook Pro w piątek (23.10.2020). Wszystko jest ok - sprzęt nowy - oryginalnie zapakowany.
Gwarancja wbita po kontakcie z infolinią Apple.

@Widim @azalut
Jak u Was wygląda termin wygaśnięcia gwarancji? Bo u mnie wbiło na 1 rok tylko..
"Szacowana data wygaśnięcia: 22 października 2021"