Wpis z mikrobloga

@Deja_VU_000 taka mala obserwacja:

Apple iMac i9 3,6GHz/16GB/1TB/MacOS/Radeon Pro5700

Taka konfiguracja kosztuje 17999, a na allegro jest przecena z 16999, co daje mniejszy % oszczednosci.

Ja bym wystawil opcje z 8GB RAM, bo RAM w tych iMacach mozna samemu dokupic znacznie taniej niz apple. Do przemyslenia ;-)
@Barbatian zła obserwacja , sprawdziłem raz jeszcze kosztuje 16999 zł , za 17999 zł kosztuje z kartą Radeon Pro 5700 XT.

Ja wystawione mam modele według listy , ale tak jak zawsze można pod siebie z konfigurować , wtedy wystawię pojedynczą aukcje jak zawsze . Najlepiej wyślij email co interesuje tym razem Ciebie i wycenię .

@Gerber201 nie , czasem komuś do zamówienia jakiegoś większego ogarniam ale na allegro nie pojawią się
Czy będzie szybsza dostawa niż 30.11 jak pisze na allegro?
Wybieram się na studia i potrzebuje kupić coś do końca października (najlepiej początek).
@Darajavahus777 nie patrz tak bo dużo osób kupuje swoje konfiguracje lub po za allegro , 6 osób kupiło mocniejsze konfiguracje niż wystawione , ta jedna co widzisz z wystawionych to nawet nie licz gdyż kupiona a nie opłacona :))

Myślę ze wszyscy ostatniego dnia czekają standardowo jak zawsze i dodatkowo czy to imac pro czy imac to w porównaniu do MacBook 5% chętnych . Na 100 MacBook , 3-5 sztuk imac .
@MoonLight119 Witam ,

sprzęt zjeżdża do PL - przyjęcie według ekspedycji 18/19 , 7 dni roboczych wydanie z ekspedycji i 3/4 dni dostawa kurierem . O przyjęciu w PL każdy otrzyma email przez allegro, o wysyłce każdy otrzyma sms z informacją jaki kurier jakie dni doręczenia .

Część osób nie chce wysyłki i pisało już w tej sprawie , będziemy zwozić do waw do odbioru osobistego . Proszę napisać email z nickiem
Z imacami 2020 jest ten problem, że nie wiadomo na którą wersję się zdecydować szczególnie gdy cena odgrywa ważną rolę. Sam nie mogę podjąć ostatecznej decyzji i uzasadnić koszt zakupu droższych wersji. Cena za podstawową wersję 5599 zł jest super gdyby nie ten nieszczęsny mały dysk 256gb bez możliwości konfiguracji na większy za dopłatą. Takie pojemności są już w smartfonach i nie powinny być w ogóle oferowane w sprzęcie stacjonarnym.

Aby mieć
@krzeminek ja Ci w tym nie pomogę . Weź imac pro tam masz większy % jeśli to wyznacznik .

Zauważ że na każdym sprzęcie jeśli chodzi o iMac jest 3400 zł mniej niż w PL , porostu gdy zaczynamy sprzęt rozbudowywać rozszerzenia idą w tej samej cenie z małymi wyjątkami stąd procent nam spada , a podstawa jest taka sama . To nowy sprzęt i większego % nie wyciśniemy a wiadomo że