Wpis z mikrobloga

Wolnościowiec w akcji xD

Grzegorz Braun: sodomici do więzienia, Biedroń do więzienia!

Zalecenia, dyrektywy Światowej Organizacji Zdrowia, o zgrozo, tak to się nazywa, te zalecenia, to są zalecenia molestowania seksualnego już niemowlat. (...) Sodomici po prostu chcą żeby było łatwiej, żeby to było, to najważniejsze, niekaralne - dobieranie się do dzieci i młodzieży. (...) Statystycznie niekonwencjonalne zachowania seksualne prowadzą do przedwczesnej śmierci i zwiększają ryzyko zachorowań na wszystko.

Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywnosci homoseksualnej jako takiej. (...) Karalność sodomii jako takiej. To jest mój postulat, zobaczymy jak zostanie przyjety na forum Parlamentu Europejskiego. Trzeba taki wniosek zlożyć. (...) Zamiast wzywać Policję to staja na czele tych parad, jak prezydenci już w tej chwili niejednego polskiego miasta. (...) Rodzice muszą sami protestować. Nie ma policjanta, prokuratora ministra, który by te rzeczy nazywał po imieniu. (...) Gdzie jest władza?


Marcin Rola:

ciekawe co na to kontrkandydaci, Robert Biedroń jest homoseksualistą...


G.B.:

Do wiezienia! Do więzienia, publiczny, zawodowy sodomita - do więzienia. (...) Oscar Wilde tyle czasu spędził tyle lat w więzieniu, ale tak się należało.


#polityka #bekazprawakow #neuropa #lgbt #braun #biedron #bekazkatoli
PreczzGlowna - Wolnościowiec w akcji xD

Grzegorz Braun: sodomici do więzienia, Biedr...

źródło: comment_eRy7cI6tXUn6l5VOc0ABqnzh6sMX8E21.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • 50
Ja dzisiaj opowiadam się za penalizacją aktywnosci homoseksualnej jako takiej.

@PreczzGlowna a potem pewnie na swojego fejsika wrzuci mapkę, że w Polsce nigdy nie karano za homoseksualizm jako dowód, że nie ma problemu z nietolerancją.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna
zalecenia molestowania seksualnego już niemowlat.

Nauka masturbacji w przedszkolach brzmiała mało wiarygodnie. Trzeba #!$%@?ć z czymś mocniejszym xD. Jak ktoś wierzy w takie gówno, to ja już nie mam siły na ten naród. I ten człowiek miał 12% głosów w Gdańsku
  • Odpowiedz
wolność od dewiacji ,co cię w tym dziwi, nikt nie ma ochoty patrzeć na jakiś nosicieli...

@JateHews: Idźmy dalej (a raczej wstecz):Wolność od żydostwa, nikt nie ma ochoty patrzeć na jakiś pejsatych...

@PreczzGlowna: Na końcu jeszcze o wywiadzie w rmf fm.
Oczywiście złoto w komentarzach:

Polacy powinni popierać jedynie propolską formację polityczną jaką jest Konfederacja.

Marsze publiczne dewiantów to też demoralizacja . Nie wierzcie temu nierządowi że będzie kogoś bronił
Wynoszony - > wolność od dewiacji ,co cię w tym dziwi, nikt nie ma ochoty patrzeć na ...
  • Odpowiedz