Wpis z mikrobloga

No to moderacja usunela mi i znalezisko z Głównej i posta z gorących.
Szkoda tylko ze w wyjaśnieniu w znalezisku raz ze skłamali ze niby aż 3 razy wrzuciłem linka do meczu (po francusku), bo wrzuciłem 2. Plus nigdy nie było problemu z takimi linkami przez lata (nawet teraz na tagu #mecz można znaleźć. Ba, wrzucałem tez czasami linki do seriali, kiedy ktoś pytał i tez problemu nie było.
Moze chodziło o to ze tym razem mecz leciał na Polsacie.

Szkoda tylko ze nie odnieśli się do innego zarzutu. Mianowicie czemu usunęli i wpisy pytające o przyczynę nagłego usuwania linków do meczy? Szkoda ze nie odnieśli się również do problemu z komunikacja i modelatorskiej samowolki w decyzjach
Ale cala ta reakcja @Moderacja tylko przekonała mnie o słuszności podjętej decyzji.

Załączam zdjęcie z usuniętymi postami z tamtego wieczoru.
#wykop #moderacjacontent #moderacja #afera
Pobierz reflex1 - No to moderacja usunela mi i znalezisko z Głównej i posta z gorących.
 Szk...
źródło: comment_5AWwXpFsiyjmncjd1jbgKlP9Ff4ZkR7e.jpg
  • 3
Moze chodziło o to ze tym razem mecz leciał na Polsacie.


@reflex1: No pewnie tak, nie bez powodu w Polsce piractwo rowniez potepiaja tylko... wydawcy polskich filmow. Bo to ich interes, reszte maja w dupie.

Zreszta w sumie to nie do konca kumam do czego pijesz, wrzuciles linki, wlasciciel zlapal bol dupy (czy teraz, czy wczesniej powiedzial ze bedzie robil przypal, to juz wtorna sprawa) i wykop je usunal. Cos pominalem?
@macadamia: Nie jest to A u was Murzynów biją.
Tylko udowodnienie ze modzi działają wybiórczo.
Co do nielegalnych linków, ok. Z tym ze fajnie by było dostać jakieś info na ten temat. I wrzuciłem raptem dwa. A bana wyłapałem bardziej z powodu ego moda, któremu zarzuciłem lekkii nieprofesjonalizm., niż za same linki. Tych jest od groma na tym tagu.
Po prostu obecnie modzi to ludzie z zajebistymi problemami w realnym życiu,
Nie jest to A u was Murzynów biją.

Tylko udowodnienie ze modzi działają wybiórczo.


@reflex1: No ale ich wybiorczosc polega na puszczaniu plazem przewinien innych, rownaj sie do gory a nie do dolu, o tym mowie. Bo regulamin jest tutaj jasny, po prostu moderacja uposledzona.

A bana wyłapałem bardziej z powodu ego moda, któremu zarzuciłem lekkii nieprofesjonalizm., niż za same linki


W sensie tak uwazasz.

Po prostu obecnie modzi to ludzie
Pobierz m.....a - > Nie jest to A u was Murzynów biją. 
Tylko udowodnienie ze modzi działają ...
źródło: comment_nNfX2nUnCCEFfI6d91b1KhB0nNpas4jF.jpg