Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w pierwszej trasie z VIOFO A119S V2 i muszę się spytać czy to normalne, że nagrywa filmy o długości jakiej jej się podoba?
W czasie jazdy się zastanawiałem czemu wydaje nierównomiernie dzwięki, raz co 3 minuty, a czasem co 40 sekund albo w ciągu 10 sekund dwa pyknięcia. Każde pyknięcie to rozpoczęcie nagrywania nowego filmu.
Po powrocie wchodzę z komputera na kartę pamięci a tam jak widzicie część filmów jest w takim samym rozmiarze a część losowej wielkości. A im bliżej końca podróży tym więcej nagrywał kilkusekundowych filmów.
Może to wina karty pamięci? Wsadziłem 32 gb bo tylko taką miałem więc zbyt wiele nagrań się nie uchowało bo początkowe zostały już nadgrane nowszymi. A z początku miałem ustawione nagrywanie 3 minutowych, jak się zorientowałem że coś jest nie halo i za często pyka przestawiłem na 10 minutowe nagrywanie.
#viofo #wideorejestrator
krzynek - Byłem dziś w pierwszej trasie z VIOFO A119S V2 i muszę się spytać czy to no...

źródło: comment_p2yrUnfoneov6iK2ULRXvCy7wCSp4SZ4.jpg

Pobierz
  • 1
zasilanie na kamerze jest stabilne?
jaką czułość czujnika wstrząsów masz ustawioną?
masz jakieś nagrania w innym folderze na karcie?
pyknięcia to chyba efekt zbyt czułego nastawienia czujnika wstrząsów, wówczas prawdopodobnie
nagrania częściowo wędrują do osobnego zabezpieczonego folderu

podpytaj też na grupie o wideorejestratorach na FB
https://www.facebook.com/groups/337903170369948