Wpis z mikrobloga

A czy @Moderacja może coś zrobić z kucami, którzy świadomie manipulują treściami i namolnie wklejają nieprawdziwą informację? Mowa min. o Poro6niec, Gierape czy wojtas_mks. Przecież to manipulowanie głosami, produkowanie fake newsów itd.

Sprawa została poruszona w tym wpisie, a nawet Gwiazdowski osobiście się odniósł do tych treści i zdementował bzdury jakie ci użytkownicy przekopiowują. W każdym znalezisku dot. PFP i Roberta Gwiazdowskiego regularnie ta sama grupa użytkowników z identyczną narracją próbuje obrzydzić innym Gwiazdowskiego wklejając kłamliwe treści.

Dlaczego jest tutaj tolerancja dla tego typu politycznych trolli? [ #polityka | #pfp | #gwiazdowski ]
  • 15
Dlaczego jest tutaj tolerancja dla tego typu politycznych trolli?


@UberKatze: Zawsze przy takich dyskusjach trzeba zadać pytanie, kto decyduje o tym, czy ktoś jest trollem, czy nie.
Akurat wolności słowa będę bronił do upadłego.

Więcej wiary w rozsądek ludzi.
@adam-turowski-16: Dla mnie trollem jest osoba, która pomimo dyskusji pod treściami jakie publikuje i otrzymywanych argumentów wciąż brnie w swoje, często kłamliwe zdanie. Tak jak w tym przypadku - mamy ludzi, którym już wielokrotnie tłumaczyliśmy różne rzeczy, ale one idą do kolejnego znaleziska i nakręcają się na nowo. Oni dobrze wiedzą jaka jest prawda, ale prowadzą swoją własną politykę, umyślnie.

Bo jest też druga strona ludzi, którzy napiszą coś takiego, ale
@UberKatze: No i jeszcze cytat z def. liberalizmu klasycznego, którego przedstawicielem jest Gwiazdowski:
Poglądy liberałów klasycznych #!$%@? nastawienie, że ani rząd, ani żadna grupa czy jednostka społeczna, nie powinny w żaden sposób zakłócać wolności jednostki, a jedynym dopuszczalnym jej ograniczeniem jest sytuacja, gdy jednostka stanowi rzeczywiste zagrożenie dla czyjejś wolności lub mienia.

A jedną z takich wolności jest wolność słowa.
@UberKatze

W każdym znalezisku dot. PFP i Roberta Gwiazdowskiego regularnie ta sama grupa użytkowników z identyczną narracją próbuje obrzydzić innym Gwiazdowskiego wklejając kłamliwe treści.

To samo jest w przypadku Konfederacji i Korwina. Nie pamiętam, żebyś wtedy też tak płakał i wymagał cenzury na Wykopie.
@Volki: Bo zwyczajnie mnie ta konfederacja korwinowska nie obchodzi. Nie śledzę tematu i wiem tylko tyle, że łapią ludzi jak leci, a ich drużyna wygląda jak stado Pokemonów. Ale jeśli takie same praktyki są tam stosowane to też wg mnie trzeba banować trolli. Bez względu na to czy to prawactwo, lewactwo, PO, PiS itd.