Wpis z mikrobloga

@OzaweNakashi: Kylin 2 ma imo za maly kanal na liquid do dual coila, a przy dualu tej waty zawsze bedzie duzo. Daj sobie siana i zrob po bożemu singla zamiast marnowac claptony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jak chcesz dalej eksperymentowac to j.w. zdecydowanie bardziej "rozczesz" koncowki tak zeby tej waty bylo mniej w kanale. Jak juz ci sie to uda to pewnie pojawi sie nastepny problem
@Waspin: wiem ze sie znasz i kiedys polecales. Chodzi o robienie wlasnych liquidow. Kiedys robilem.Teraz kupuje premixy i powiem szczerze ze zalanie takiego kylina i palenie na nim to juz robi sie o wiele wiekszy koszt. Mozna to jakos zmniejszyc? Wata ta jest dobra? Zainstalowalem bacona
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OzaweNakashi: jest o tyle dobra, że 180 płatków (czyli wkład na 720 grzałek) kosztuje 16zł. Jest tania, Bacon ponoć lepszy, ja nie widzę różnicy. Co do liquidów - polecam forum.przepisy-na-liquid.pl - mają zajebiste smaki, można za 2zł/10ml mieć coś naprawdę smacznego o ile się trochę zainwestuje w aromaty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OzaweNakashi: zacznij od edymu i małych ilości - po 100ml max. Generalnie jak robiłem na litry to i tak mieszałem w butelkach 100ml (np 20 na raz) - wygodniej i mniej się marnuje przy pomyłce. A potem warto ściągać aromaty z chefsflavours.co.uk bo są lepsze, mocniejsze i nie zleżałe. No i mają 3 razy tyle smaków (np niezastąpiony citrus puch tpa, edym ma obrzydliwy v2 tylko). Ale żeby się opylało to
@OzaweNakashi: Mi znowu cieknie liquid spod bazy na moda. Muszę zmienić oringa na mniejszego, może to coś da. A co do tanka to zajebisty, ale wydaje mi się, ze jak miałem z rok temu Supreme na takim samym setupie, to nie żarło mi tyle liquidu co na Kylinie xD