Wpis z mikrobloga

#pytaniedoeksperta
#linux #lxde #lxqt

Znów jebło.

Tym razem szybko instalowałem przeglądarki w managerze oprogramowania Lubuntu18 :(

Zawiesił się szrot, a później wiadomo - nie uruchamia się :(

I tak, miałem znów zużycie 1-3% przy odpalonym samym monitorze systemu, a na przeglądarkach w yt 1080p wier&ala w chui procka.

Bez sensu, znów straciłem w #!$%@? czasu.

#oswiadczeniezdupy Je^ać linucha i sekciarzy!( ͡º ͜ʖ͡º)
kubik78 - #pytaniedoeksperta
#linux #lxde #lxqt

Znów jebło.

Tym razem szybko i...

źródło: comment_iOwyiXXufWucXekxYpbaPtdFE36EoI4Q.jpg

Pobierz
  • 13
Lubuntu chodził nawet dobrze i bardzo płynnie jak na linuxa, ale co z tego jak odpalisz yt 1080p i wpier5dala ze 20-30% więcej cpu niż w tych samych przeglądarkach na win8.1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubik78: kde 5, możesz pobrać nawet z 3.15(nie ma lepszej) normalne RPM z synaptica, panel sterowania jak w windzie. Bezproblemowo idzie każda aplikacja jaka potrzebna, jak potrzebujesz windy to wine3 też jest. Niech Ci starczy że od 5 lat nie używam nic innego.
@BionicA: No nawet fajnie to chodzi, ale jak tu się robi update/dist-upgrade i nie widzę monitora systemu.
I jest możliwość zaktualizować kernel do 5?

No i jeszcze taki problem, że mam dwie karty w laptopie nvidia i intel, jak wybrać i sprawdzić której używa?
@kubik78: stery do grafik nv i amd sa domyslnie na plycie, jak instalujesz na dysku to je zostaw, pozniej moga sie przydac. A kernel 5 już jest taki stabilny? jesli tak to dobrze, pewnie potem bedzie w repo.