Wpis z mikrobloga

W styczniu zaszłam w ciąże. Ostatnio powiedzieliśmy o tym rodzinie. Oczywiście wszyscy bardzo ucieszeni, ale propisowska cześć rodziny musiała skomentować: „Tak krzyczeli w święta, ze 500+ nie sprawia ze przyrost naturalny wzrośnie, a tu Morawiecki na pierwsze dziecko obiecał i nagle w ciąże zaszła!”

Chyba zostałam nazwana madką przez własną rodzinę.

#500plus #rodzina #dzieci
  • 115
  • Odpowiedz
@zaba34: byłem wczoraj w publicznej przychodni na badanie krwi, w poczekalni same mohery wychwalające PiS pod niebiosa jakie to 500+ dobre, emeryturę dodatkową dadzą a poprzedni rząd to złodzieje bo nic nie dali.
  • Odpowiedz
@zaba34 Pomijając szczegóły to rozwala mnie wiązanie przez ludzi decyzji o dziecku z 500zl socjalu co miesiąc. Szczerze to takie gadanie poniewiera tez Twoją inteligencję w ich oczach ( o ile w ogóle są w stanie sie do tego odnieść).
  • Odpowiedz
  • 6
@DorodnyTucznik otóż to, w punkt. Zaraz po wejściu programu 500+ w życie pracowałem w pizzerii. Szefostwo małżeństwo k40 m46, dwojka dzieci lvl 9 I 13, dwa biznesy rozkrecone przynoszące dobry pieniądz. Zapytałem kiedyś szefowa czy składali wniosek o świadczenie, odpowiedziała że oczywiście bo uczciwie pracujemy, odprowadzamy podatki. Powiedziała że to 500zl (bo na początku było tylko na 2gie dziecko) to jak dostać policzek biorąc pod uwagę ile ich państwo na firmach doi...
  • Odpowiedz
@zaba34: Niektórzy bardziej nienawidzą PiS'u niż kochają własną rodzinę bądź kraj. Właśnie poznałaś moc propagandy na własnej skórze. Życzę tobie i twojemu mężowi zdrowego dziecka i żebyście mieli z niego radość. :)
  • Odpowiedz
@zaba34 zapraszalismy rodzine na male przyjecie slubne, oczywiscie kwik ciotki ze mateuszek i agniesia nie zostali zaproszeni i szybki komentarz ze zawsze to lepiej emerytow zapraszac bo przynajmniej koperta pewna nosz #!$%@? #!$%@? stare baby pradem
  • Odpowiedz
@zaba34: #!$%@? że statystyki pokazują brak wpływu na dzietność, ważne że Karyna od sąsiadów zaszła i Ty zaszłaś, to już jest niezbity dowód. A że daty się nie zgadzają to kto by się przejmował.
  • Odpowiedz
@zaba34: Osobiście bym im nie odpuścił i skomentował ich zachowanie tak żeby zrobiło im się zwyczajnie głupio. Powodzenia z taką "rodziną" :)
  • Odpowiedz
@zaba34: Gratulacje :) Ostatnio powszechne stało się wytkanie od 500+ każdego rodzica z dzieckiem. Mam roczną córkę i ostatnio oznajmiliśmy znajomym o drugim potomku (narazie nie wiemy co tam siedzi :D ). Nie było negatywnego odbioru nowiny, ale też nie zabrakło wspomnienia o 1000 + :/
  • Odpowiedz