Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś z wykopków szukał fajnej #gry na podobieństwo #terraria ,ale z większym nastawieniem na atut RPG i rozbudowany system łapania/używania/trenowania potworków/zwierząt to polecam śledzić Planet Centauri ( https://store.steampowered.com/app/385380/Planet_Centauri/ )
Największym atutem tej gry będzie prawdopodobnie możliwość nieskomplikowanego modowania. Dokładnie to chodzi mi o prostotę i całokształt pozwalający dodać cokolwiek tylko wymarzysz bez większego trudu i wiedzy z dziedziny programowania. Piszę z racji, że powoli zbliżają się do wyjścia z Early Access gdzie do paru miesięcy po tym pojawi się oficjalne wsparcie modów razem ze Steam Workshop.
Mam nadzieję, że ta gra odniesie większą popularność niż obecnie ma, co przełoży się na dużą ilość fajnych modyfikacji stworzonych przez użytkowników :)

Jestem takim bardziej hobbystycznym modderem gier i obecnie ten tytuł jest punktem nr. 1 dla mnie pod względem przyszłego modowania (wiem, że są inne lepsze tytuły, ale te są przepełnione modami do granic możliwości).

#modowanie #steam #planetcentauri #rpg
  • 4
  • Odpowiedz
@EscPL: Starbound ehh czegoś mi brakuje w nim, kiedyś grałem jak startował i mam wrażenie, że w pewnym momencie zboczył w zły kierunek. Za dużo questów i ograniczeń, nie jest takim pełnym sandboxem dla mnie (dodatkowo nie chce mi się dłużej w niego grać, mam wrażenie monotonii rozgrywki). Terraria to porażka z racji wersji tylko 32 bit który uniemożliwia tworzenie jakichkolwiek bardziej złożonych modów, albo dodawanie zbyt dużej ich ilości przez
  • Odpowiedz