Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jakaś #!$%@? akcja z #googlepay, przestał działać w odstępie 15 minut. Mam błąd pod nazwą "Nie możesz już płacić tą kartą w sklepach." czy coś w ten deseń. Od dwóch tygodni chyba.
Fakt jest taki, że mam roota, ale jakim cudem o 6:10 (jak i długie miesiące wcześniej) płacę bez problemu, a o 6:25 nagle GP odkrywa, że mam roota? Ktoś miał podobnie?
Telefon to Samsung Galaxy S8+, Android 9.0

#problem #android #samsung #platnosci #pytaniedoeksperta
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CavalonPl: @Volki: @Ingvarr100th: będę kombinował z Magisk Hide, szkoda, że każda próba wymaga płacenia kartą. Przyzwyczaiłem się do tego mocno, ale do odrootowania telefonu mnie to nie zmusi, najwyżej przeproszę się z plastikiem... (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: może tak offtop ale co daje root na S8? Wiem dziwne pytanie ale ostatnim moim zrootowanym telefonem był Galaxy s mini xD później nie widziałem potrzeby
@radziuxd Nie. Wirtualne karty są odrębnymi kartami w aplikacji. Ja nie mam konta w mBanku, który chyba nie ma wirtualnych kart, bo wykorzystuje technologię GPay dla swoich kart.

GPay to wirtualny portfel na fizyczne karty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dax13: póki co nie, jest niby kilka opisów na XDA ludzi, którzy obeszli problem, ale są dość długie i skomplikowane, więc dla mnie gra nie warta świeczki.