Wpis z mikrobloga

wczoraj po raz pierwszy od kilku miesięcy przeżyłem dzień bez papierosa. byłem sceptyczny co do tabexu ale no, działa. odrzuca mnie od nikotyny. nie mam też jazd na bani jak przy poprzednich próbach rzucenia. trochę odzyskuję nadzieję na normalność

#narkotykizawszespoko #tabex
  • 30
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: straszne gówno. Łatwiej jest odpuścić sobie „innerzeczy”, niż nikotynę. Do tego przychodzi poczucie zażenowania, że jest się uzależnionym od czegoś tak trywialnego, jak papieros. Wstyd. A przy próbach odejścia od nałogu, siada na ramieniu COŚ i mówi Ci: „Pal, to cześć ciebie”. No kretynizm czystej wody.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: z fajkami jest taki problem, że są dostępne na każdym kroku i w dodatku nie powodują jakiegoś większego otępienia czy dysfunkcji. Bo jak się człowiek urżnie równie dostępnym alkoholem no to do mało czego się nadaje a fajki można palić i normalnie funkcjonować, to jest problem.
  • Odpowiedz
@lubie-sernik: wróciłeś bo zacząłeś ze soba dysktować, że tylko jednego zapalisz, przeciez juz nie palisz i nie bedziesz, ale tego jednego dla towrzystwa zapalisz... i cyk

Dyskusje sam ze soba zawsze przegrasz, wiec nawet jej nie zaczynasz. Ucinasz wszelkie dyskusje ze samym soba w glowie i ich nie prowadzisz i tyle.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: siema wuja, w tym filmiku było wspominane jak opisane w nim działanie pozytywnie wpływało na ludzi próbujących rzucić palenie.
Rzuć okiem w wolnej chwili, zawsze lepiej jak zmiana wychodzi z Ciebie a nie składu chemicznego tabletki wspomagającej.
Bernan - @WujaAndzej: siema wuja, w tym filmiku było wspominane jak opisane w nim dzi...
  • Odpowiedz