Wpis z mikrobloga

@KondominiumKatoSocjalistyczne: To była złośliwość, dla mnie nie istneje coś takiego jak "chad". Dla żadnej z nas nie istnieje to wam się uroiło, że my wolimy jakichś "chadów". Kobieta jest z facetem z którym ją coś łączy i dla którego nie musi być matką a partnerką. A czy jest wysoki, niski, gruby, chudy, rudy czy ma zakola...to już zależy od tego co ją łączy z facetem.
@KondominiumKatoSocjalistyczne: Jedne są z nimi dla pieniędzy (ale tak, faceci też są materialistami i wiążą się z kimś dla pieniędzy) tak, też robią karierę przez łóżko tylko rzadziej się o tym mówi, bo nie uberze spódnicy przed kolano i obcasów.
Są śliczne dziewczyny z tzw "cipeuszami" (co to w ogóle znaczy?) a są atrakcyjni faceci, którzy są sami bo zwyczajnie są palantami. Są też samotne osoby, które zniszczyły kompleksy.
@emasele: jak nie jest taki idealny jaki "chcemy" to po prostu jesteśmy z kimś innym. Nie ma tu żadnej winy.
Dla mnie to zamknięte koło - zakompleksiony i obwinający kobiety o wszystko facet jest sam. Jak jakaś się nim zainteresuje to z marszu stwierdza, że to "nasza wina" i jest p0lką. No jaka normalna się kimś takim zainteresuje? Panna się wycofa, bo kto się chce pakować w cokolwiek z kimś dziwnym
@Magdalie: Twoje podejscie odbija wszelką krytyke kobiet i nie poddaje nawet chwilowej analizie - wszak jestes tylko oblesnym, niechcianym samcem, ktory sie uzala bo nie moze poruchac i wymysla sobie problemy - tak wy kobiety splycacie wiele facetow. Oczywiscie niektore placzki co sie uzalaja nad sobą też mnie #!$%@?ą, ale nie mozna wszystkich tak postrzegać
@Thachi: Ne wszyscy tacy są. Co więcej - większość taka nie jest. Oczywiscie rozumiem, że złe doświadczenia mogą wplywać na samoocenę i nieśmalość i w tym nie ma nic złego (nie ma nic złego, ale wolalabym by takie rzeczy się nie zdarzały)
My kobiety spłycamy facetów, a kto zacząl to spłycanie i umniejszanie? Bo przecież kobieta to zmywarka, nie powinnyśmy prowadzić, nie powinnyśmy mieć prawa głosu, co my możemy wiedzieć, jesteśmy