Wpis z mikrobloga

Siema! Mam mały problem. Otóż moi dobrzy znajomi i aktualni współlokatorzy poszli raz na spotkanie - „projekt”. Jakiś biznes, kolega nie chciał za dużo mówić, bo sam nie widział o co chodzi. Po jakimś czasie wyszło, że to cashback World. Strasznie się na to najarali, generalnie wychodzą często z domu na te śmieszne spotkania (Zajebiście, ale wcześniej nie wychodzili prawie wcale :D ) gadają o tym cały czas i chcą władować w ten „projekt” pieniądze i to dosyć dużo. Byli na evencie w Warszawie i to było apogeum. Po powrocie Gościu mówi, ze za rok chce kupić Porsche(a jeździ golfem) i do końca roku rzucić prace, bo będzie w #!$%@? hajsu z tego. Zryli im głowy na tych spotkaniach do tego stopnia, że w domu nie ma innego tematu niż ta sekta. Kiedy powiedziałem, że to jakaś ściema to mówią mi, że nie mam racji itp. A najlepsze jak jego dziewczyna #!$%@? mi o jakiejś energii i jak ja nie chce to przekaże komuś innemu?? Tutaj moje pytanie: czy miał ktoś z takim czymś doczynienia i może faktycznie ten cały Cashback world to nie jest ściema oraz jak przemówić im do rozsądku, żeby nie rzucali pracy itp ??
#pytanie #cashback #cashbackworld #lyconet #sekta
  • 7