Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o #gry multiplayer to jestem #!$%@? i smutny że się urodziłem w takich czasach a nie za 300-500 lat. Wszystkie tutuły które miają jakiś zajebisty potencjał w sobie, które mogłyby być mistrzostwem świata - zostają przez developerów #!$%@? po całości. Weźmy taki #nomanssky który #!$%@? powinien być (a nie jest) pełnoprawnym multiplayerem. Albo #seaofthieves piękny świat w którym #!$%@? nic nie ma... hermetyczny #rust nastawiony na jeden tryb rozgrywki. Albo ruchanie w dupala graczy takimi demami jak #atlas #fallout #battlefieldv
GrzegorzPorada - Jeśli chodzi o #gry multiplayer to jestem #!$%@? i smutny że się uro...
  • 12
  • Odpowiedz
@Wjorgus: NMS miał być multiplayerem gdzie szanse na spotkanie kogoś miały wynosić 1 na milion tymczasem wynoszą 0. Zamiast tego jest sztuczny Co-Op. Wszystko jest powtarzalne, planety, biom, fauna, misje, loot. Ta gra jest bardziej singleplayer niż GTA, już na pewno nie jest tym czym miała być.
  • Odpowiedz
@Wjorgus: Rust nie jest najgorszy ale to głównie symulator gnębienia. Szkoda że twórcy porzucli rozwój trybów i mechaniki na rzecz dodawania dodatkowych pierdół (łódeczki, helikoptery) żeby wypełnić pusty świat.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada Po #!$%@? artykul. Mozesz dolaczyc do losowej czyjejs gry albo ktos do Twojej. I potem to czy jesr coop czy macie sie w dupie zalezy juz od was.

I tak nie ma sensu grac w takie gry z randomami.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: Co do Rusta i trybów rozgrywki to przecież to zależy od samych graczy i twórców serwerów, narzędzi i pluginów jest tak dużo, że można robić co się zapragnie. Widziałem różne serwery, od kreatywnych, nastawionych na budowanie, poprzez tryby RPG z naciskiem na PvE, a kończąc na Battleroyalu.
  • Odpowiedz