Wpis z mikrobloga

@loqq: Jestem na etapie poszukiwania volvo s40 w wersji przed liftem i obiło mi się o uszy, że występowało kilka systemów nagłośnienia. Wiadomo, że chciałbym jak najlepsze audio :) Nie wiem jak rozpoznać jaki system jest w tym konkretnym przypadku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Captain_Hamster: Najszybciej rozpoznasz po włączeniu radia, pojawi się komunikat High Performance Sound. Na środku deski pod maskownicą powinien być głośnik i to by świadczyło o tym lepszym nagłośnienie. Czasem zdążają się przeróbki, wyciągnięta nawigacja i założony sam plastik. Przy High Performance Sound też zamiast przycisku CD powinien być przycisk MODE i wejście Aux.
@grz3so_o
@loqq
High performance sound w S40/V50 (przynajmniej przed liftem) nie miało centralnego głośnika w desce z przodu, tak było w premium pro logic.
Podstawowe nagłośnienie- podczas włączania radia wyświetla się tylko obrazek samochodu, nie ma głośników wysokotonowych w maskownicach lusterek zewnętrznych i tylnych drzwiach przy klamkach.
Drugi zestaw - high performance sound- właśnie taki napis pojawia się podczas włączania radia, ma głośniki wysokotonowe z przodu i z tyłu.
Ostatni, premium pro
@dr_2k: Kupuję! :)

Mam jeszcze pytanko co do samego AUX-a, bo co w sytuacji jeżeli go nie ma na wyposażeniu? W jaki sposób można słuchać muzyki przykładowo z telefonu ? Pomijam tutaj możliwość korzystania z transmitera ( słaba jakość według mnie )