Wpis z mikrobloga

Nowa kampania Fundacji Wolność od Religii pod tytułem „Nauko Ufam Tobie”.

Tematem jest kontrast między aktualnym stanem wiedzy naukowej ludzkości, a wkraczającymi w polski mainstream zabobonami takimi jak: katolicyzm, homofobia, czy antyszczepionkowość.

Link do zrzutki internetowej na zwiększenie zasięgu kampanii.
http://www.wykop.pl/link/4820469/kampania-spoleczna-fundacji-wolnosc-od-religii-zrzutka/

#nauka #lgbt #neuropa #ateizm #wolnoscodreligii #bekazkatoli #zrzutka #antyszczepionkowcy #homofobia #bekazreligii #invitro
i.....r - Nowa kampania Fundacji Wolność od Religii pod tytułem „Nauko Ufam Tobie”. 
...

źródło: comment_Y1CpjzUtEdTJb9gkrNslwTCFVoWB9RSh.jpg

Pobierz
  • 59
@invisibleborder: No widzisz, a z moimi wierzeniami sprzeczne jest nazywanie homoseksualizmu orientacją. I co teraz? Na jakiej podstawie możesz stwierdzić, że twoja nauka jest bardziej wiarygodna od moich wierzeń? Możesz w ogóle SAMODZIELNIE coś takiego stwierdzić? Możesz w ogóle cokolwiek stwierdzić samodzielnie? Nie. Bo nikt nie myśli samodzielnie. Więc nie możesz też stwierdzić, że nie mam racji, ani, że ty masz.
Tak wiem, wyższa filozofia. W gruncie rzeczy nic nie wiemy.
@invisibleborder: Jakoś nie czuję się przekonany. To samo mogę powiedzieć tobie - podcieram się taką pseudonauką. To co jest w twojej sferze wyobrażeń, przekonań i poglądów nie jest żadną świętością ;) Oceniasz świat według siebie, sumujesz doświadczenia i przeżycia tworząc własny obraz rzeczywistości, ale to wszystko dzieje się wewnątrz ciebie, więc wynik tych analiz jest subiektywny. Jakże ty więc, człowiek oświecony, człowiek światły, człowiek nauki może uważać, że ma rację, skoro