Wpis z mikrobloga

@sirbober: Dlaczego jedziesz środkowym pasem mając prawy wolny, po co tak wcześnie wbijasz się na lewy i dlaczego nie zwracasz uwagi co się dzieje za tobą? Wiadomo w suvie jakiś #!$%@?, ale jednak wypadałoby ogarniać co się dzieje na drodze a nie jedziesz środkowym, wbijasz się lewy i właściwie nie wiesz co się dzieję wokół ciebie. Czy na pewno potrzebowałeś aż 10 sekund wcześniej już być na lewym i jakby nie
@sirbober: Tak widzę, dojeżdża do ciebie na chwilę przed wysokością na której powinieneś dopiero zmienić pas, a minął by cię jeszcze wcześniej bo nie musiałby przed tobą hamować. A czyli jedziesz środkowym bo na prawym gdzieś tam w oddali jedzie wolniejszy samochód, z lewym widzę to samo robisz. Powodzenia na drodze, tego typu zachowań jak na nagraniu musisz dużo widzieć w takim wypadku. A w lusterko to pewnie zerkasz raz przed
@CREATE_USER: Dzięki kolego, ładnie mnie rozczytałeś. Może się pokusisz też przy okazji o profil psychologiczny?
Zmieniasz pas na autostradzie w odległości 5 metrów od samochodu przed Tobą? Tir wyprzedza osobówkę jadącą na pasie prawym, ja wyprzedzam tira, który jedzie na pasie środkowym. Moja obecność na pasie lewym jest niepotrzebna, bo jakiś debil jedzie >200 km/h?
@CREATE_USER: jedynie z tym o środkowym pasie się zgodzę, na AOW to jest #!$%@? plaga, puste wszystkie 3 pasy, a ludzie cisną środkowym, bo prawy parzy. Zrobiłem w zeszłym tygodniu kilkanaście kursów tam i z powrotem całym odcinkiem AOW o różnych porach i to, jak ludzie utrudniają ruch cisnąc się bez sensu środkowym woła o pomstę do nieba ( ͡° ʖ̯ ͡°) z lewej nie wyprzedzisz, bo