Wpis z mikrobloga

Rotten Tomatoes właśnie usunął możliwość oceniania bo wynik Kapitan Marvel spadł poniżej 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tonący brzytwy się chwyta jednak, odbieranie głosu tylko bardziej wkurzy ludzi co mnie bardzo cieszy to tylko doprowadzi do szybszego upadku tej obrzydliwej propagandy, filmy to rozrywka i powinny się trzymać z daleka od polityki.

  • 34
Rotten Tomatoes właśnie usunął możliwość oceniania bo wynik Kapitan Marvel spadł poniżej 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tonący brzytwy się chwyta jednak, odbieranie głosu tylko bardziej wkurzy ludzi co mnie bardzo cieszy to tylko doprowadzi do szybszego upadku tej obrzydliwej propagandy, filmy to rozrywka i powinny się trzymać z daleka od polityki.


@Slavonlorden: XDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Zuben: "Rasistowskie" komentarze odnośnie białych mężczyzn czyli wypowiedź Brie Larson o tym, że chciałaby żeby na wywiady z nią przychodziło więcej dziennikarek, żeby było to bardziej wyrównane bo chciałaby żeby kobiety miały równe szanse na zaistnienie w tej branży. Tu masz tą wypowiedź:

https://heroichollywood.com/brie-larson-captain-marvel-white-press/

Później po fali krytyki wyjaśniła, że chodzi jej o więcej miejsc dla kobiet, a nie zabieranie pracy białym mężczyznom.

https://heroichollywood.com/brie-larson-captain-marvel-press/
@Demix: to powiedziała że chce by było mniej białych mężczyzn jako reporterów robiąc z nią wywiady nie widzę w tym nic złego. Szczególnie że to takie śmiecie dziennikarskie intensywnie promują poprawność polityczną to niech poczują ją na własnej skórze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nie_umre_za_ciebie:
Normalni ludzie właśnie którzy lubią Marvela bardzo mocno, na Reddicie często krytykują Brie i to że cpt jest zrobione mocno jako feministyczna wizja, a nie normalnie jako po prostu film o superbohaterach.
Ktoś zwrócił też uwagę że tu źli ludzie to tylko mężczyźni, w wonder woman były to również kobiety.
@Christophy: Bo nikt z nich nie czytał nigdy komiksów o Captain Marvel. Mówiłem już 1000 razy i powtórzę raz jeszcze. Element feministyczny w komiksach jest bardzo ważnym elementem historii o niej. To tak jakby zrobić nową Ms Marvel bez elementów Islamu i kultury wschodniej albo Czarną Panterę z białym aktorem w roli głównej. No nie da się bo tracie to sens ¯\_(ツ)_/¯

W pierwszy numerze Ms Marvel, główna boahterka dostaje pracę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arnoldvon:
Dziwne że są to zadeklarowani fani Marvela i komiksów, którzy wypisują że ludzie kilka razy już próbowali zrobić film o cpt Marvel i zawsze to była klapa ale nie wiem, nie znam się ¯\_(ツ)_/¯