Wpis z mikrobloga

Zafascynowana osobowościami i społecznością wypoka po #krakowskiewykopparty postanowiłam założyć konto i rozpocząć swoją przygodę z wykopem. Mój pierwszy post to #pokazmorde będący siłą wyższą z perspektywy osoby nie posiadającej nicku na imprezie ( ͡° ʖ̯ ͡°) jako że oficjalnie witam się z wami wszystkimi moim ryjem chciałabym zaznaczyć że nie traktuje wykopu jak instagram i to będzie moje pierwsze i być może ostatnie pokazmorde. Nie umiem po wykopowemu, wiem że #usunkonto itd. ale uparta jestem niestety motzno () pozdrawiam cieplutko wszystkich, których poznałam w miniony weekend! daliście mi tyle energii, że nie mogę tego opisać. Nawet nie jestem w stanie wszystkich oznaczyć, więc się wstrzymam. Oni wiedzą że o nich chodzi! <3 Pod tym wpisem przyjmuje na klate wszystko ( ͡º ͜ʖ͡º)
#zielonkapozakontrolo #rozowypasek #nowynamirko #nieumiemtagowac
źródło: comment_wgu9hRioy5oelFBRNBt1KmmomHhjEUzf.jpg
  • 117
@evie_andrews: Najważniejsze to nie przejmować się komentarzami anonów. Poznałaś na party fajnych mirków i mirabelki, ale pamiętaj, że to tylko część tej społeczności (czyli w sumie tak jak w każdej). Jest na tym portalu masa gunwa, frustratów, wielu wyładowuje tu swoje rozgoryczenie spowodowane kiepskimi wyborami życiowymi, zawiścią, czy ot czystą małostkowością, bo może dzień mieli gorszy.

Ale miło, że postanowiłaś jednak do nas dołączyć. Bo jednak dzieją się tu czasem rzeczy