Wpis z mikrobloga

Idzie nowe! Znak czasu. Popieram, że @malopolska_policja założyła tu konto i dziś pewnie wpis @RocketMann112 się do tego przyczynił. Brawo Wy! Czekam na owocne wpisy, z lekką nutką humoru, odkrywające arkana Waszej pracy. Chętnie się czegoś dowiem w postaci zjadliwej, a nie takiej oficjalnej jak komunikaty prasowe. Mile widziane rodzime, krakowskie podwórko.
P.S Przejeżdżałem dziś przez Mogilską o 1 km/h za szybko, wybaczcie.
P.S 2 Przywróćcie Mariusza Sokołowskiego na rzecznika.
  • 8
@waciak: dla mnie jest ciepły. Jak czytam te #!$%@? napisy CHwała Wam Dzielni Policjanci, to mnie krew zalewa, bo Ci imbecyle nie wiedzą, że gdyby nie Policja, to by zapanowała anarchia. Od dziś czuję się na wypoku bezpieczniej, a jako że Policja pełni dyżur 24h/dobę to i na #nocnazmiana bedzie spokojniej XDD

P.S Fajną ktoś ma pracę, że mu płacą hajs za siedzenie na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡
@marcel_pijak: Tu Cię zasmucę mirku, wypok ogarniałem w wolnym czasie, po służbie. Nie jesteśmy w stanie całej #atencja poświęcić tylko wykopowi. W ciągu dnia jest cała masa rzeczy do zrobienia. Ale o pracy zespołu prasowego opowiemy zgodnie z życzeniem w kolejnych wpisach. Najpierw musimy się tu zadomowić i poczuć swobodniej, bo na razie lekki #stres.