Wpis z mikrobloga

== ➡️ Odkurzacz Dibea DW200 Pro za 581,97 zł ⬅️ ==

Ten bezkablowy odkurzacz znakomicie sprząta zarówno podłogi drewniane, dywany, jak i płytki w kuchni i choć nie ma żadnych funkcji smart, to wysokie ciśnienie odkurzania i różne końcówki sprawiają, że odkurzanie z nim jest banalnie łatwe. Mimo wysokiej jakości DW200 Pro jest niedrogi – a najtaniej kupicie go na GearBest, z dużym rabatem z okazji premiery.

W dniach 25 lutego do 3 marca możecie kupić go za 581,97 zł, a dodatkowo pierwsze 10 osób dziennie w tych dniach może skorzystać z kodu rabatowego DBDW2PRO, obniżającego cenę do 230 złotych.

Zobaczcie także recenzję na blogu PL.

#gearbest #chinskiecuda #promocja
  • 17
@Jordas to ja mam już starego life,czekam aż się zepsuje i pomyślę właśnie o tym,co kupiłeś
Teraz do takiego ogarniania na bieżąco przydałby mi się właśnie taki pionowy. Ten wydaje się ok,szczególnie jakby udało się go pochytac w takiej cenie.
Tato ma roidmi f8 i jest klasa
@spokens: Wpisz na Allegro Xiaomi Vacuum i tam będzie Oferta z OleOle za 1149zl.

U chinoli jest po 950-970 ale tutaj za 200zł więcej mam gwarancje 2 lata itp. a dodatkowo wziąłem sobie go na Raty 0% po 57złotych. Ustawiłem właśnie zlecenie stałe w banku więc nawet nie będę o tym myślał :) Aż szkoda wywalać w gotówce tą kwote.