Wpis z mikrobloga

Dzięki #krakowskiewykopparty było zajebiscie!
Zaczęłam pisać podziękowania ale musiałabym oznaczyć tak wiele osób, ze zrobię to ogólnie! Wiec dziękuje wszystkim razem i każdemu z osobna!
Ale są osoby które jednak trzeba wymienić
@MasterSoundBlaster @idol89 i @krzesimir chłopaki (w sumie to stare dupy) zajebista robota, oby do przyszłego roku! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i @BarONkrakow pozdrowienia dla całej obsługi! Przepustowość lokalu ma swoje ograniczenia, było nas od groma ale wszystko jak zawsze było super! Rafał mam nadzieje, ze kiedyś uda nam się pogadać dluzej i w końcu ogram Cię w mortala!

Mirku którzy podszedłes do mnie, spojrzałes na mój nick i powiedziałeś „Szanuje” nie wiem kim jesteś ale dziękuje!

Dzięki tez całej ekipie z Krakowa, Wrocka, Katowic i Gdańska! Wy na zawsze w moim serduszku zaraz obok ekipy z Discorda!

Gdzie następne party? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
@BzdziagwaLujka: nie, nie, nie, drogie dziecko, to nie ja :P Ja akurat wtedy do Ciebie podszedłem się przywitać, i po paru sekundach, przechodząc od strony baru, ten mirek do Ciebie podszedł, powiedział to i sobie poszedł. Potem chyba za chwilę wrócił i wyjaśnił o co chodzi...
@BzdziagwaLujka: spoko-luz, sam też parokrotnie zostałem "złapany" na to, że ktoś wie kim ja jestem, ja jego twarz kojarzę ale jaki ma nick nie mam pojęcia :D Swoją drogą wpadnij kiedyś na krakowskie piwo, popytam o parę rzeczy, tak... dla poszerzenia wiedzy, gdyby i mnie brało ;)