Wpis z mikrobloga

Wszystko co dobre, szybko się kończy. VI Krakowskie Wykop Party przeszło nad ranem do historii.
Z tego miejsca chciałem podziękować Organizatorom (w kolejności alfabetycznej): całej ekipie @BarONkrakow @idol89 @krzesimir oraz @MasterSoundBlaster - wyszło dobrze, żeby nie powiedzieć, że bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mega szacun za Waszą krew, pot i łzy!

Dziękuję Ludziom, z którymi miałem możliwość zamienić choć dwa słowa, uśmiechnąć się lub cyknąć fotkę (;
Szczególnie chcę podziękować:
@kamil_snk - za cierpliwość, towarzystwo, śmieszki, a no i za przywiezienie mojej anteny ^^
@DziewczynaMirka - Justyś, klasycznie już dziękuję za rozmowy do rana o życiu i śmierci :D
@SzaraSara wraz z... no właśnie, jaki P. ma nick? :D za rozmowy o kolei i ponowne uruchomienie marzeń
@bylejaka - za wygłupy i śmieszkowanie już od biforka w piątek :D
@noriad - za wspólne wygłupy z Panią powyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BzdziagwaLujka - za chwilę rozmowy i w ogóle (;
@Hauptsturmfuhrer vel @KapitanTrzeciaRzesza vel @#!$%@? - Jacku, cieszę się, że przyjechałeś! Jak jasna cholera poprawiłeś mi humor. Mam nadzieję, że jakimś cudem to przeczytasz, nie wiem które konto Ci działa xD Pozdro też dla całej warszawskiej ekipy - jesteście wporzo :D
@dorotka-wu za nieocenioną pomoc przy karaoke, niech Ci Bóg w łowach wynagrodzi :D z tego miejsca pragnę też podziękować każdemu, kto choć na 5 minut udzielił dostępu do Internetu dla potrzeb karaoke - oby Wam nigdy transferu nie brakło!
@Theia z @Bluck - za śmieszki i naprawdę miłe towarzystwo (; zebrałem materiał na kolejnego mema, ogłoszę tylko konkurs na podpis :D :D :D
Monice aka @misiek516 za dobrych parę minut rozmowy i zaproszenie na improwizacje kabaretowe - uśmiechnij się do mnie po fotki
@Bunch za konsultacje foto i strzelanie do wszystkiego i wszystkich, nawet do mnie. Próbowałem się bronić i odpowiadać ogniem, ale miałeś większe Działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
@MrPickles - pozdro za GENIALNY AUTFIT XD
@WuDwaKa - cholernie miło było poznać wykopowy #1
Kapitanowi @Spiszka za trzymanie tego okrętu na powierzchni :D
@Gorush @Jormungand @Kwiatencja @Mustafek @Saute @Sulamitka - cholernie dobrze było Was znów zobaczyć!
Dziękuję też każdemu, kogo nie wymieniłem z nicku bo nie dojrzałem lub nie było naklejki. Wam również dzięki!

Dzięki też sponsorom:
@BarONkrakow - kubek będzie pity
@LowcyChin - karta pamięci z Waszego rozdajo przeżyła pomyślnie pracującą noc w lustrzance przez cały czas trwania party
@niebezpiecznik-pl za długopis :D
@Sox-in-the-Box za skarpetki ^^
@devfoundry za kody rabatowe - ja nie skorzystam, ale przekażę komuś kto na bank zrobi z nich pożytek
@PlanetPlus - za śmieszkowe okulary
@nofluffjobs - za skarpetki i naklejki

Specjalne podziękowania dla mojego sprzętu, który nie zawiódł :D Tak trzeba! ^^

#krakowskiewykopparty do zobaczenia za rok albo i wcześniej!

PS: jeśli ktoś posiada klawisz z literką "A" z mojego laptopa "od Małysza" to uprzejmie proszony jest o zwrot :D
mandrake13 - Wszystko co dobre, szybko się kończy. VI Krakowskie Wykop Party przeszło...

źródło: comment_GYtQL9bwkF4dtLVIiEaZTcZvJeBc2aGl.jpg

Pobierz
  • 32
@mandrake13: Jejku, cała lista podziękowań, Ty to masz pamięć do nicków! Jak to robisz? Za czasow szkolnych zapewne nie bylo dla Ciebie problemu, bo swobodnie deklamować "Pana Tadeusza" xD

Również dziękuję Ci za towarzystwo! Zanim jednak dojde do szczegolow, muszę Ci przyznać, ze wlasnie od 10 minut próbuje rozkminic, kim jestes, bo z kilkoma Kubami wczoraj rozmawialam - nicki wyparowaly mi juz do Wonderlandu :< Gadaj prosze, o czym zamienilismy slowo.