Wpis z mikrobloga

Złożyłem zamówienie na #banggod i dziś miała nastąpić wysyłka, jednak tak się nie stało, status uległ zmianie na Zaległe zamówienie i mogę wystąpić o zwrot pieniędzy co robić. Wołam naczelnika @Andczej
  • 6
@miwex Jest okej, napisałem na czat 24/7, zwyczajnie nie maja towaru, Chińczycy nie wyrabiają z produkcją, za duży popyt, 27 planowana dostawa i niby wtedy ma nastąpić wysyłka, proponowano mi zwrot pieniędzy, ale zrezygnowałem z tej opcji. Piszę to bo może kogoś to zaciekawiło..
@dadas123456789 o fajnie, że ktoś po 9 mc poruszył temat ( ͡º ͜ʖ͡º), napisz do obsługi, prawdopodobnie dużo zamówień i czekają na dostawę. Miałem taki przypadek, czekałem ponad miesiąc, zawrócili pieniądze bez problemu
@miwex też napisałem o zwrot bo czekam już 3 tygodnie ba wysyłkę a na czacie dowiedziałem się że mogę czekać i kolejny miesiąc albo lepiej bo nie wiedzą, kiedy będzie. Trochę to blizniacza sytuacja do naszego rodzimego allegro gdzie sprzedawcy sprzedają rzeczy których nie maja, tylko na większą skalę. W gwoli podsumowania,, to był mój pierwszy zakup na banggod i jestem zawiedziony