Wpis z mikrobloga

Interesujących mnie pierścieni jest 5 na Standardzie. Nie ma ani jednego więcej wystawionego. Tylko jeden sprzedawca bywa online, reszta odpadła miesiąc lub więcej temu i nie pokazała się więcej.

Zawsze gdy chcę z kimś handlować wysyłam 3 razy prywatną wiadomość co minutę, tak wydaje mi się optymalne, zwłaszcza, że czasami w natłoku osób które piszą można zgubić czyjąś wiadomość. Robię tak zawsze ze wszystkimi i nigdy nie było problemu. Ta menda z kolei wyzwała mnie od spamerów i powiedziała, że mi nie sprzeda, żeby dać mi nauczkę. Mówi się trudno, może miał gorszy dzień, napisałem kolejnego dnia, 1 wiadomość, z pytaniem, czy na pewno nie chce się go pozbyć. Odpisał, że owszem, chce, ale MI nie sprzeda. Kutafon jeden no. Może go zgłoszę za dyskryminację na tle rasowym, że nie chce sprzedać? To jest jedyny pierścień, na który mnie stać, i który mi poprawi staty -.-
Żeby nie było, że zawracam dupę za altery, ma go wystawionego za Exalta, no to już nie jest jakaś pipidówa...

#pathofexile
  • 10
@Brajanusz_XIV: Podejrzewam, że nie bez powodu pierścień wisi od roku, znaczy nikt go nie chce. Jak się nagle kolejne osoby zainteresują w krótkim odstępie czasowym, to jak gość jest mendą, to stwierdzi, że i tak nie sprzeda.