Wpis z mikrobloga

@Momono: robiłem w zeszłym roku. Zasady i ruch to nie problem, zależy czy miałeś styczność z jednośladami czy nie. Jeżeli nie to pewnie będziesz musiał trochę dłużej na placu posiedzieć. Ogólnie, raczej prosta sprawa.
nie bardzo widzę co ma prawko na auto do motocykla - 2 różne pojazdy. Na pewno będziesz miał prościej bo znasz już przepisy i będziesz mógł się skupić tylko na placu, który jak przejdziesz to sam wyjazd na miasto to tylko formalność która trwa 20 min.

@Momono zależy od szkoły ale w okolicach 1500zl
@Momono robiłem A prawie 25 lat po zrobieniu B, wcześniej zero styczności z moto, nie licząc kilku miesięcy przed rozpoczęciem kursu na skuterze 125. Zdałem za drugim razem. Przy takim stażu jazdy musisz tylko zaliczyć plac i z niego wyjechać, miasto zdaje praktycznie każdy kto wcześniej jeździł autem
@Momono: Czy trudne - nie, bo zasady ruchu drogowego są takie same. Wystarczy się nauczyć jeździć ( ͡º ͜ʖ͡º)

nie mam cykora:)


To dobrze, ale nie przesadź też w drugą stronę, motocykle wymagają dużo pokory.
@Momono ja robiłem w zeszłym roku ,B mam 24 lata ( ͡º ͜ʖ͡º) zdałem za pierwszym razem. Teorii trzeba się wyuczyc, jak znajdziesz dobra szkołę to naucza jak zdać
@Momono: pewnie od dawna masz życie ułożone, także lepiej od razu A robić. Nie martwisz się o nic, bo w szkole jazdy motocykle mają gmole więc nawet jakbyś glebę na placu zaliczył to motocykl nie ucierpi. Dasz radę, a gdybyś jakimś cudem nie dał rady to sobie dokupisz 2-4 godziny i po sprawie, prawko A finalnie zrobisz i kupisz sobie od razu coś na czym dłużej pojeździsz
@Momono: ja robiłem prawko na moto kilka lat po prawku na samochód i zdałem za drugim razem, bo mnie rutyna zgubiła. Zgasł mi na światłach, odpaliłem i rura. Nie spojrzałem na sygnalizację, bo po co ( ͡º ͜ʖ͡º), a się w międzyczasie zmieniło światło i po egzaminie. Także musisz uważać na swoje nawyki.