Wpis z mikrobloga

Na wstępie chciałbym zwrócić uwagę na rzeczową odpowiedź mtm. Nieczęsto zdarza się uzasadnienie przy decyzji moderacji. To się chwali!

A teraz wyjaśnienie o co poszło. Wrzuciłem zdjęcie muzułmańskiego duchownego, który całuje małego chłopca. Po dosłownie chwili zdjęcie zostało usunięte jako "Nieodpowiednie treści". Wiedziony jakimś przeczuciem odszukałem na wykopie pierwszy lepszy wpis z dzieckiem całowanym przez papieża. Zgłosiłem to i po dosłownie chwili zgłoszenie zostało odrzucone. Instynkt mnie nie zawiódł... Mając w "w ręku" dwie różne decyzje zabrałem się za pisanie odwołania. Otrzymałem decyzję do odwołania jak poniżej.

Dzień dobry, Jak najbardziej rozumiemy Twoje rozgoryczenie z powodu usunięcia treści. Jednakże powodem usunięcia był tutaj tag ♯pedofilewiary - jest on obraźliwy. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz.


Reasumując, tag ♯pedofilewiary jest traktowany przez moderację jako obraźliwy. Moim zdaniem nie on jeden powinien być moderowany.

#wykop #moderacjacontent #moderacja #mtm #4gdj #religia #wiara
L3stko - Na wstępie chciałbym zwrócić uwagę na rzeczową odpowiedź mtm. Nieczęsto zdar...

źródło: comment_cajRYx496D83xeZnScrAJOsyIAEAV1kf.jpg

Pobierz
  • 17