Wpis z mikrobloga

chciałbym kupić sobie jakiegoś mikrodrona, do zabawy w zamknietym pomieszczeniu #fpv , zeby poszalec bez zadnych ograniczen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sprzet który posiadam to kamera tx03, gogle eachine vr-007. Kiedyś przeglądałem temat i obawiam się, że tx03 jest ciut zbyt ciężka do mikrodrona, ale może się myle? bo troche mi szkoda tez placic za Eachine E013 z kamerką, gdzie już swoja mam. cena myśle do 150zl
#drony
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@heow: myślę że klasa tinywhoopow cię zadowoli do latania indoor. Niestety, ale jedyne co ci polecę to bezszczotkowce, a te raczej są sprzedawane w formie gotowej, więc twoja kamera się nie nada. Takiego bezczotkowca myślę że do 400zl znajdziesz. Teraz jest wysyp tego i łatwo znaleźć na promocji. Ostatnio widziałem że emax tinyhawk z nowymi ustawieniami całkiem dobrze lata. Jak nie ten to masz jeszcze mobula7, beta65 i eachine trashcan. Musiałbyś
  • Odpowiedz
@heow: eachine e011 al bo jjrch67(to to samo) i kamera aio lst s2 z gb, kosztuje ok 40 zł i waży tylko 3.6g, warto dokupić zapasowe silniki z większym kv np boldclash insane albo beta fpv
  • Odpowiedz