Wpis z mikrobloga

Siemanko sportowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam ekipy tak z 5 - 7 osób do grania w piłkę kopaną w #gdansk. Ostatni raz grałem chyba na wuefie w technikum kilka lat temu, także forma już raczej nie ta, ale chęci jak najbardziej. Jeśli ktoś jest w podobnej sytuacji to piszcie śmiało, myślę ze wynajęcie hali w jakiejś gimbazie raz w tygodniu to nie problem. Jeśli jest juz podobna inicjatywa, to prosze o info.

Wołam #trojmiejskiewykopiwo, bo to nieodłączna część tej dyscypliny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trojmiasto #pilkanozna #sport
The_ZoltArR - Siemanko sportowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukam ekipy tak z 5 - 7 osób do gr...

źródło: comment_mcg9Rjuu4tI0xufDmJnm6ZZJLnv1WBXd.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@The_ZoltArR w jakie teresy celujesz? Przy moim obłożeniu obowiązkami trudno mi się zadeklarować na 100% regularnego uczeszczania ale mogę co jakiś czas przyjśc pokopać. :D
Kiedyś organizowaliśmy hale na Wąsowicza ale generalnie drogo było: Link
  • Odpowiedz
@inny_89: Ogólnie mam na myśli granie bez spiny, regularność hmm, pewnie podobnie jak z wykopiwem, wszystko zależy od liczby zainteresowanych w danym tygodniu :) Orientujesz się jaki był tam koszt przyjmijmy 2 - 3 spotkań w miesiącu w weekendy? Na razie jestem na etapie szukania ludzi, jak będzie zainteresowanie to mógłbym podzwonić po obiektach i zakładam, że coś się znajdzie. Plusem jest to, że zbliża się powoli wiosna a wtedy wybór
  • Odpowiedz
@The_ZoltArR: Z Panem Grzegorzem ugadalem sie za hale na Wąsowicza 30 po 230 PLN od spotkania (1,5h). Można było zejść chyba do 200 z tego co pamietam ale musialbym podpisac umowe na caly sezon i płącić z góry. A tak to ojciec Pana Grzegorza podjeżdżał się ze mnarozliczyć co spotkanie. Nie iwem jaka stawka była by za weekend. My spotykalismy sie w tygodniu o 21:30 i powiem Ci ze to idealna
  • Odpowiedz
@inny_89: Dzięki za info, muszę przyznac że myślałem, że będzie gorzej, jedyne ale to frekwencja. Jeżeli rzeczywiście zebrało by się te 10 osób to myślę, że było by to dla wszystkich wykonalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@The_ZoltArR: jeśli chcesz pograć to najlepiej skorzystaj z grup na fejsbuku. Piłka Trójmiasto, lub Giercowanie. Z doświadczenia wiem, że ciężko będzie tutaj spiknąć kilka osób na regularne granie.
  • Odpowiedz
@The_ZoltArR: jak coś będziesz więcej wiedział wołaj. Powiedz mi jeszcze jakie okolice wchodzą w grę, bo jechać na Żabianke żeby pokopać to tak średnio mi się będzie chciało :D
  • Odpowiedz
@rainhor: @innewiadro: @Gojsonov: @theexitest: @Dapson: @qb_city: @spokoromek: @inny_89: @maciba: @seeksoul: @maciekawski:

Spoko, widzę, że już by mozna było zebrać składy więc jutro będę dzwonił po gimbazach, poszukam jeszcze informacji na fejsie i dam znać jak sytuacja wygląda.

Jako, że nie ma sensu zakładania nowego tagu, będę wrzucał wszystkie newsy pod
#wykopowaamatorskagdanskaligapilkikopanej

mogę zawołać, plusujących ten komentarz +++

Pozdro.
  • Odpowiedz