Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z miłego towarzystwa, z którym w ubiegłym tygodniu grałem w Obecność na wykoplanszówkach w Paradoxie, miałby chęć pograć jakoś w tygodniu? Jeśli udałoby się spotkać w ilościowo podobnym składzie, to oprócz tej obecności z takich sympatycznych tytułów na 4/5 osób mam, mogę przynieść i chętnie zagrałbym np. w Smallworld Podziemia, Pośród Gwiazd, Multiuniversum (aż nie mogę się nachwalić, taka cudowna gra!), ewentualnie Tiny Epic Kingdoms/Galaxies, jeśli wersja eng. nie przeszkadza.
Wołam @temokkor bo w poprzednim poście chwalił Obecność, więc zakładam, że grał, reszty ksywek niestety nie spamiętałem. ;)

#planszowki #wykoplanszowki #warszawa
  • 18
@mbyshwnt: Hehe, koleżanka mięcho armatnie;) A kiedy indziej w tygodniu masz czas? Bo może znajdziemy jakieś kompromisowe rozwiązanie, ja z czasem jestem elastyczny, więc do dogadania tylko ty, @temokkor i ewentualna reszta jeśli się zgłosi (btw. nie pamiętasz może ich ksywek? bo od razu by się ich zawołało, jeden Mirek chyba miał coś z dżemem w nazwie ale nie pamiętam dokładnie)
@mbyshwnt: Tak od razu lepiej brzmi.:) Czwartek/piątek dla mnie spoko, zobaczymy jak reszta, ale na bank coś wykombinujemy:) A ze szczęściem to bez przesady, po prostu byłem za dobry do tej gry xD
@temokkor: Niedziela spoko, chociaż na weekend nie wiem jeszcze czy coś nie wyniknie w międzyczasie plus jestem niecierpliwy, chciałem wcześniej.;) Ale jak inaczej nie da rady się zgrać, to niechtam.;) A wołania wszystkich wolę unikać, bo to by zakrawało o organizację wykoplanszówek, a ja uciekam od odpowiedzialności. ;)
@Griffith: To aż tak widać? :D Kurde, chyba pora na coming out :D Jestem Kuba, lubię sci fi i jestem z tego dumny! :D
A co do Pośród Gwiazd, to mam je mniejwięcej tyle czasu co ty i przycisnąłem na żywo może ze 2 razy (pomijając apkę) więc to chyba jakaś średnia krajowa (lub średnia #!$%@?;)
Z rozmiarami chyba nie pomogę, bo jak grałem z żywym człowiekiem to akurat na podłodze
@kubakokos: Można kiedyś umówić się na konkretną grę/gry i zebrać odpowiednią ilość osób. Sprawdziłbym w końcu Pośród gwiazd, bo tylko powąchałem karty i obejrzałem grafiki xD