Wpis z mikrobloga

@Uaimmiau: @Zeroskilla: @Akumulat: Ehhh... usunąłem koment, zamiast zmienić załącznik. xD
Powtórzę - Liseły i Katani wyruszyli kolejno z Nazaretu i Nablusu na pole 17.31, gdzie przekroczyli rzekę kończąc turę, ale też nie łącząc armii. Następnie wysłaliśmy 2 różnymi drogami zwiadowców na 13.26, którzy mieli się tam spotkać i wymienić "wiadomościami" (tak się dowiedzieliśmy, że BA idzie na Tyr). Jak wyszło, że most jest czysty, to ruszyliśmy najkrótszą możliwą drogą
Pobierz
źródło: comment_CCeWGK6389h7eLMlSzTfT9ywzFNnCB0G.jpg
Wiedziałem że postawienie pułapki na moście między Tyrem, a Bejrutem to dobry pomysł, ale nie wiedziałem że aż tak żeby kontynuować go przez dodatkową turę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wahałem się czy nie dać jej pole bliżej Tyru i właśnie to najpierw zaproponowałem zakonnikom, któzy już wcześniej myśleli o zasadzce. Nie spodziewałem się jeźdźców jadących w dół rzeki
Ej, bo tak się zastanawiamy na naszym discordzie
@Onde: trzeba przyznać, żeście się nakombinowali z tym pójściem naokoło. Żeby było śmieszniej nikogo od nas nie było na południe od Tyru, więc mogliście tam dojść w 1 turę xD Też mieliśmy osobny kanał na roleplay, ale za dużo się tam nie działo (w sumie mieliśmy jedną większą akcję w grze).
@Onde mnie bardziej interesuje do to się ze strony Jihadu działo lub miało dziać w Bejrucie. Bo zaczęło się podejrzanie a nie dowiedzieliśmy się co było podejrzanego