Wpis z mikrobloga

1.Bądź trenerem AC Milan
2.Graj mecz z lokalnym rywalem
3.Mecz mega istotny w kontekście walki o ligę mistrzów.
4.Rywal w tym sezonie mocny, ograł Juventus, w dzisiejszym meczu do 45 minuty kontroluje spotkanie
5.Twój zawodnik odpala, strzela w swojej pierwszej okazji z mega trudnej pozycji, tak naprawdę strzela 2 bramki na 3 sytuacje
6.Atalanta skonsternowana, nie wie co się dzieje, załamani psychicznie
7.Zdejmij najlepszego gracza, kata Atalanty w 65 minucie
8.Atalanta znów zaczyna mocniej napierać

W sumie czego oczekiwać od króla cyganów

#mecz
toporek1234 - 1.Bądź trenerem AC Milan
2.Graj mecz z lokalnym rywalem
3.Mecz mega i...

źródło: comment_6fNVtko8xoRCbNa6bbSaKvoY7AFtMxjt.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@toporek1234: ty i wszyscy rodacy to naprawdę jesteście piłkarskimi "ekspertami". Aż muszę rozchodzić te wasze komentarze. Mecz się pięknie układa, walka o kluczowe pkt w tabeli, po co jeszcze męczyć napastnika który jest w formie a przez końcówkę meczu tylko biegał by za piłką. Poza tym każdy Włoch urodził się z umiejętnością gry w obronie, więc jak możesz wpuścić świeżego gracza byle zgarnąć 3 pkt i awansować po dobrych kilku latach
  • Odpowiedz
odp tak. Są takie słowa w sporcie jak regeneracja, szeroka ławka, długi sezon, puchary, kluczowe punkty, niepotrzebne kontuzje, rywalizacja w składzie, urażone ambicje graczy którzy nie dostali szansy.
Ale fakt, #!$%@?ć to wszystko niech dzisiaj będzie bal, jebnijmy gospodarzem jeszcze pinć goli co najmniej...
  • Odpowiedz
@jagto89: weź też pod uwagę, że Milan z Piątkiem w składzie budził taki respekt wśród Atalanty że ta nie wiedziała jak zareagować, byli rozbici psychicznie. Jak Piątek zszedł od razu poczuli świeżą krew i mieli kilka dobrych okazji. Psychika też tu gra dużą rolę. Ciekawe jakby Atalanta wbiła na 3:3 czy tak samo byś gadał.
  • Odpowiedz
@toporek1234: masz rację, pogdybajmy przez tydzień. Ja akurat jestem kibicem milanu od nie pamiętam kiedy więc dla mnie LM jest priorytetem. A co do psychiki to wiem że jak gospodarze u siebie przegrywają to muszą końcówkę przycisnąć choćby nie wiem co.
  • Odpowiedz
@jagto89: Atalanta jest, a przynajmniej była w gazie. Można więc zakładać, że jeszcze sporo będą punktować. Między 3 i 7 miejscem ciasno, każdy do każdego wyżej traci niewiele punktów lub ma ich tyle samo. Tutaj zaczyna decydować różnica bramek. Zapamiętajmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atalanta grać w piłkę umie, więc można założyć, że jeśli tylko przestaną kurczowo trzymać się obrony, to może zrobić się wesoła końcówka. Trzeba
  • Odpowiedz
@toporek1234: wy Janusze to byście zarżnęli każdego sportowca. Grałeś kiedyś w menegera piłkarskiego? Zmiany są potrzebne, ba co jakiś czas trzeba dać zmiennika nawet od 1 minuty.
  • Odpowiedz
@Oolie: ty chyba nie wiesz ile pracy napastnik wkłada podczas posiadania piłki. Napastnik odpoczywa tylko podczas stawiania muru przez swój zespół. Dobrze, że Gattuso oszczędza Piątka.
  • Odpowiedz